ILE ZARABIA BURMISTRZ NIEMODLINA

przez Portal
Odsłony: 3074

Postanowiliśmy sprawdzić ile zarabia burmistrz Niemodlina i nie było to łatwe. Oświadczenia majątkowe zamieszczane na stronie BIP Niemodlin zawierają informacje w kwotach brutto lub bez określenia czy są to kwoty brutto czy netto. Ostatnie  informacje o dochodach zamieszczone w BIP  pochodzą z grudnia 2018r. i dotyczą stanu na dzień 22.11.2018r. 


Zainteresował nas dochód osiągnięty z tytułu pracy w Urzędzie Miejskim w Niemodlinie w roku 2018 r. Od 1.01.2018r do 22.11.2018r.  Burmistrz Koncewicz osiągnęła dochód 142 796,81 zł brutto.

Dodajmy,że przychodząc na to stanowisko Burmistrz pracowała w szkole w Górażdżach i w pierwszym oświadczeniu majątkowym wykazała dochód 44 125, 25zł (dane na początek kadencji 2014-2018, brak informacji czy jest to kwota brutto czy netto). W tym samym oświadczeniu  wykazano też umowę zlecenie na kwotę 2109 zł, i dochód za niepełny okres pierwszego miesiąca pracy w Urzędzie w Niemodlinie, na kwotę  4739,70zł.

Postanowiliśmy sprawdzić i porównać dochody niemodlińskiego włodarza z dochodami Pana Arkadiusza Wiśniewskiego Prezydenta Opola.

W oświadczeniu dotyczącym stanu na dzień 20.11.2018r. i dotyczącym okresu od 1.01.2018r do 20.11.2018. dochód Prezydenta Opola z tytułu pracy w Urzędzie Miasta wynosi 135 273,85 zł (brutto).

Oświadczenie Prezydenta zawiera też obowiązkowy zapis o dochodach jakie Arkadiusz Wiśniewski osiągnął za rok 2017 jako członek rady nadzorczej ECO S.A. - 33 549,75 zł (brutto).

Dodajmy, że na sesji w dniu 29.11.2018r Radni Rady Miejskiej w Niemodlinie podnieśli po raz kolejny pensję Burmistrz głosami B. Wajmana, K. Trzmielewskiego, M. Franczyk, Cz. Lachowskiej, E. Skury- Prajel, M. Krzemińskiej, A. Jagiełło, Z. Walczuk, M. Trzcińskiego, J. Kardasz, G. Krzyśków, P. Kotwicy, M. Deca. Od głosu wstrzymali się S. Janiak i L. Pejs.


Pozdrawiamy.

 

Skomentuj

Komentarze

 • Gość (Rozbrajacz)

  To jest jakieś 12-13 tys miesięcznie brutto, normalna kasa dla fachowca z doświadczeniem i wykształceniem. Dobry manager dostaje min tyle, a burmistrz to w końcu poza politykiem także manager. Zarobki mogą tylko szokować szarego obywatela który pracuje za 3-4 tys z tego punktu widzenie to przeciętnego Kowalskieg może drażnić, no cóż zawsze tak jest. Proponuję nie zaglądać do obcych portfeli a patrzeć na na swoje życie mniej będzie bolało. Miłego dnia

  0 Krótki URL:
 • Gość (Jorgi)

  Widać jajk Opole się rozwija , remonty plac Kopernika, teraz kolejne ulice , szał. To mi się naprawdę podoba. Nysa też super - wymienili burmistrzową i z-ce, który niestety trafił do nas no i baba ze wsi tzn
  z PSL Kuncewicz , ratownik z tułowickiego basenu jest przewodniczącym i jest jak jest.Będzie jak przez ostatnie 4 lata.

  0 Krótki URL:
 • Gość (JORG)

  Widać jajk Opole się rozwija , remonty plac Kopernika, teraz kolejne ulice , szał. To mi się naprawdę podoba. Nysa też super - wymienili burmistrzową i z-ce, który niestety trafił do nas no i baba ze wsi tzn
  z PSL Kuncewicz , ratownik z tułowickiego basenu jest przewodniczącym i jest jak jest.Będzie jak przez ostatnie 4 lata.

  0 Krótki URL:
 • Gość (Do Wujka)

  My mamy boisko w Grabinie, wyasfaltowane drogi .

  0 Krótki URL:
 • Gość (WUJEK DOBRA RADA)

  wybierając sobie burmistrza trzeba było się dwa razy zastanowić zanim postawiliście ten przysłowiowy krzyżyk w określonym miejscu , zresztą nie ma gwarancji a wręcz graniczy z pewnością że inny kandydat w chwili objęcia tego czerwonego fotela nie sięgnąłby po wyższe uposażenie przy dużym udziale radnych , daliście się (nie wszyscy) złapać na wyborczą kiełbaskę jak miś na miodek z waszej pasieki , nie jesteście Państwo wyjątkiem , to ce****e zawsze ten elektorat kontrkandydata (tego przegranego) , niestety 5 lat utyskiwania to długo więc polecam zająć się czymś weselszym i przyjemniejszym

  0 Krótki URL:
 • Gość (Pytanko)

  I bardzo dobrze, niech Pani Burmistrz zarabia jak najwięcej. Życzę jej tego z całego serca jak i Wam czytelnicy, zarabiajcie jak najwięcej, chodzcie po podwyzki, zmieniajcie prace, rynek aktualnie bardzo sprzyja dobrym zarobkom:) Lub jeśli ktoś chce to przy kolejnych wyborach można wystartować, wygrać i też zarabiać 140k brutto:)

  0 Krótki URL:
 • Gość (Wojtek)

  Albo Wiśnia zarabia za mało albo Koncewicz za dużo.

  0 Krótki URL:
 • Gość (Antoni)

  Co za porównanie. A gdzie jest zachowanie proporcji? Czegoś tutaj nie rozumiem! Burmistrz został zatrudniony przez mieszkańców, którzy oczekują pewnych rezultatów i mają prawo wymagać jak i oceniać jego pracę. Zatrudniając pracowników w swojej firmie oceniam ich kwalifikacje płacąc adekwatne wynagrodzenie. Porównanie Opola do Niemodlina to jak postawić mercedesa przy dużym fiacie i wciskać wszystkim, że to i to samochód. Czy inwestycje w Opolu pokrywają się z Niemodlinem? Czy ilość mieszkańców jest taka sama? Wszyscy jesteśmy pracodawcą Burmistrza nie zapominajmy o tym! Pozdrawiam

  0 Krótki URL:
 • Gość (Alonzo)

  Stary człowiek prostuje gwoździa młotkiem, nie kupi nowego. Tu mieszkają sami starsi ludzie , przyzwyczaili się do parku i ławek , które mają po 50 lat.Mają zol i dwa domy dla seniorów .Dla nich taki burmistrz jest najlepszy. A młodzi albo już wyjechali albo wkrótce wyjadą.Tu nie ma przyszłości.

  0 Krótki URL:
 • Gość (MisiaC)

  Im większa pipidówa tym więcej można wykroić dla siebie.

  0 Krótki URL:
Pokaż więcej