Internetowe konsultacje społeczne ws. drogi DK46 Nie bądź bierny!

przez Super User
Odsłony: 468

Trwają internetowe konsultacje społeczne w związku z planowaną rozbudową w ciągu DK46 na odcinku Niemodlin - Dąbrowa. Nie bądź bierny weź w nich udział !

Rozpoczęły się internetowe konsultacje dla mieszkańców gminy Niemodlin oraz Dąbrowa. Ze względu na okres związany z COVID-19, nie przewidujemy bezpośrednich spotkań z mieszkańcami i zainteresowanymi. Proponujemy możliwość wyrażenia opinii i złożenia wniosków przez Internet.

Konsultacje niezbędny etap prac projektowych

Konsultacje będą polegały na możliwości zapoznania się zainteresowanych z proponowanymi rozwiązaniami projektowymi dla rozbudowy drogi (rysunkami w wersji pdf) i przesyłaniu drogą e-mailową lub pocztą tradycyjną wniosków – propozycji do przeanalizowania i ewentualnego uwzględnienia (w uzasadnionych przypadkach) przez projektanta w ramach planowanej rozbudowy.

Konsultacje mają na celu:

  • poinformowanie lokalnej społeczności o planowanym przedsięwzięciu, zobrazowanie przebiegu inwestycji przez Inwestora,
  • prezentacja szczegółów w zakresie proponowanych rozwiązań projektowych, w tym dostępności terenów sąsiadujących do drogi krajowej,
  • stworzenie mieszkańcom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do proponowanych rozwiązań projektowych,
  • umożliwienie Projektantowi i Inwestorowi wyboru optymalnego rozwiązania projektowego uwzględniającego możliwie najwięcej postulatów zainteresowanych stron.

Inwestycja ma na celu w szczególności podniesienie parametrów do nośności 11,5 t/oś oraz poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu drogi krajowej nr 46.

- -

 

- -

Zapraszamy do konsultacji w formie internetowej, każdy głos się liczy. Wspólnie wybierzmy najlepsze rozwiązanie! Chcesz wyrazić swoje zdanie w sprawie przyszłej rozbudowy?  Zapraszamy na stronę gov.pl klikając >>>> TUTAJ <<<<   Uzyskasz tam niezbędne informacje dotyczące planowanej rozbudowy. Zapraszamy Serdecznie.

 

Źródło materiałów - www.gov.pl

 

Dziękujemy - zespół portalu.

 

 

 

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy