Drastyczna podwyżka opłat za ŚMIECI!

przez Mieszkanka

Drastyczny wzrost cen opłat za ŚMIECI. Z projektu uchwały, który zostanie poddany pod głosowanie naszym Radnym dowiadujemy się o ile więcej przyjdzie nam płacić za wywóz śmieci.

O ok 88% wzrasta opłata za wywóz śmieci. Dotychczasowa stawka wynosiła 17zł na osobę za śmieci segregowane. Nowa o ile Radni zagłosują ZA wyniesie 32zł od każdego mieszkańca za śmieci selekcjonowane. Za śmieci, które będą niesegregowane zapłacimy dwukrotnie więcej tj. 64zł. Poniżej przedstawiamy projekt uchwały wraz z jego uzasadnieniem.

Projekt uchwały zostanie poddany głosowaniu na najbliższej sesji tj. 24 stycznia 2022roku. Czy w innych gminach ceny poszybowały tak samo w górę ? Prosimy sprawdzić!

Wszystko w rękach Radnych. O wyniku głosowania poinformujemy na łamach portalu.

Dziękujemy za nadesłany materiał.

Prosimy o komentowanie - zespół portalu.