Drastyczna podwyżka opłat za ŚMIECI!

przez Mieszkanka
Odsłony: 2818

Drastyczny wzrost cen opłat za ŚMIECI. Z projektu uchwały, który zostanie poddany pod głosowanie naszym Radnym dowiadujemy się o ile więcej przyjdzie nam płacić za wywóz śmieci.

O ok 88% wzrasta opłata za wywóz śmieci. Dotychczasowa stawka wynosiła 17zł na osobę za śmieci segregowane. Nowa o ile Radni zagłosują ZA wyniesie 32zł od każdego mieszkańca za śmieci selekcjonowane. Za śmieci, które będą niesegregowane zapłacimy dwukrotnie więcej tj. 64zł. Poniżej przedstawiamy projekt uchwały wraz z jego uzasadnieniem.

- -

- -

- -

Projekt uchwały zostanie poddany głosowaniu na najbliższej sesji tj. 24 stycznia 2022roku. Czy w innych gminach ceny poszybowały tak samo w górę ? Prosimy sprawdzić!

- -

- -

Wszystko w rękach Radnych. O wyniku głosowania poinformujemy na łamach portalu.

Dziękujemy za nadesłany materiał.

Prosimy o komentowanie - zespół portalu.

 

Skomentuj

Komentarze

 • Gość (eSSeldowiec)

  Najważniejsze, to wyhodować sobie podległych radnych i aparat adminadministry, wtedy można wszytko przegłosować i wdrożyć.

 • Gość (Mieszkaniec)

  Poczekajmy i zobaczymy. Może trzeba będzie gorąco podziękować radnym. Jak zatwierdzą to tylko nas utwierdzi w przekonaniu że przychodzą (albo i nie) biorą dietę nie widząc przy tym, że kręcą sami na siebie bacik.

 • Gość (Rysio)

  Z kogoś na podwyżki pensji trzeba ściągać.
  Bo sprzedać już nie ma co.
  Czy ktoś kto rządzi ta gmina "Burmistrz" przejmuje się tym skoro mieszka w innej gminie. Krowa dopuki daje mleko to się ją doji.

 • Gość (Dariusz)

  W Dąbrowie radni nieporadni też przyklepali tak wysokie stawki... mamy wyższe stawki niż opole gdzie jest 28 zł od osoby. Należy wprost powiedzieć że monopolistyczny remondis dyktuje cenę, a Urzędy gmin nie potrafią wynegocjować rozsądnych cen... Pseudo segregacja w wykonaniu remondis to czysta fikcja. Fakt zbierają odpady osobno ale ląduje to razem na jednej kupię na wysypisku. Czemu nikt się nie zajmie tą Patologią?