Podwyżka diet i pensji burmistrza przy wielomilionowym deficycie!

przez DwR
Odsłony: 2096

Stało się. Radni uchwalili dla siebie nowe stawki diet oraz kolejną podwyżkę pensji dla Burmistrza Pani Doroty Koncewicz a to wszystko przy ogromnym deficycie!

Zgodnie z prośbą mieszkańców publikujemy przebieg głosowania podczas ostatniego posiedzenia Rady Miejskiej tj. 21.02.2022 oraz wybrane uchwały dotyczące diet Radnych (druk 321), podwyżki dla Pani Burmistrz (druk 318) oraz uchwała w sprawie zmian budżetu Gminy Niemodlin na rok 2022 (druk 319), z której to dowiadujemy się ile wynosi deficyt jak i o wysokości planowanych kredytów i  pożyczek. Ile zapłacimy za nowe diety i pensję Burmistrz ? Patrz tabela poniżej ukazuje przybliżony roczny koszt.

Poniżej tabela przebiegu głosowania. Zobacz jak rozkładały się głosy poszczególnych Radnych jak głosowano za poszczególnymi uchwałami. Co ciekawe frekwencja tym razem okazała się 100%!

Tabela głosowań stworzona na podstawie danych z tabeli zamieszczonej na stronie UMiG Niemodlin - źródło udaj się klikając w odnośnik obok >>> TUTAJ <<< Poniżej publikujemy uchwały, które były poddane w/w głosowaniu.

Uchwała LIII/309/22 - Druk 321

Uchwała LIII/306/22 - Druk 318

Uchwała LIII/307/22 - Druk 319 (poniżej opublikowaliśmy jedynie 1 stronę z uchwały to na niej znajdują się istotne informacje mówiące nam o deficycie gminy w wysokości 4 906 705,47 zł, który ma zostać pokryty z kredytów i pożyczek zaciągniętych na rynku krajowym oraz wyemitowanych obligacji w wysokości 6 871 114,00 zł). Jeżeli ktoś z Państwa zainteresowany jest całą uchwałą prosimy użyć odnośnika, który zamieściliśmy powyżej.

Zapraszamy do komentowania pod artykułem jak i na FB  Ocenę tej sytuacji pozostawiamy Naszym mieszkańcom.

źródło - strona UMiG Niemodlin - BIP

Dziękujemy czytelnikom za uwagę oraz autorom za nadesłany materiał

Zespół Portalu.

Pozdrawiamy.