2023 | Czy zostanie przywrócony Fundusz Sołecki?

przez mieszkańcy wsi

Szanowna Pani Burmistrz! Przypominamy, wraz z końcem marca 2022 roku upływa termin złożenia i zatwierdzenia uchwały przywracającej fundusz sołecki.

Na stronie urzędu w zakładce BIP w projektach uchwał Fundusz Sołecki został przez Panią pominięty. Dokładnie rok temu zapewniała Pani, że zawiesza go tylko na jedno rozdanie. My mieszkańcy 27 sołectw dobrze to pamiętamy. Zrozumieliśmy trudną sytuację finansową jednakże oczekujemy od naszego Włodarza prawdomówności oraz realizacji obietnic.

Szanowni Państwo Radni - Was informujemy, że wbrew temu co Wam powiedziano Fundusz Sołecki nie wróci automatycznie. Potrzebna jest uchwała i oczywiście Wasze głosy. Do dzieła!

Aby zapoznać się z powyższymi projektami uchwał kliknij w link obok >>> PROJEKTY UCHWAŁ <<<

O likwidacji Funduszu Sołeckiego pisaliśmy w miesiącu lutym 2021 roku >>> Likwidacja FS <<<

Materiał nadesłany przez mieszkańców wsi.

Dziękujemy za nadesłany materiał - Zespół Portalu

źródła materiałów - UMiG Niemodlin BIP

Zapraszamy do pozostawienia komentarzy.