List rodzica - Publiczne Przedszkole Nr.2

przez DwR

W dniu dzisiejszym tj.25 maja nasza redakcja otrzymała list od niezadowolonego rodzica. Sprawa dotyczy Publicznego Przedszkola Nr2 a dokładnie pobliskiego parkingu. Z niewiadomych przyczyn w dalszym ciągu jest zamknięty, co trochę dziwi rodziców odwożących swoje pociechy do tej placówki.

Powodem, który „tłumaczył” zamknięcie parkingu dla matek odwożących swoje dzieci była szalejąca pandemia. Dziś wrzawa po pandemii opadła a parking wciąż zamknięty.

Jak donoszą rodzice jest to wielki problem, ponieważ trzeba szukać wolnych miejsc na przyległym osiedlu. W obecnych czasach bywa to trudne, gdyż aut przybywa a parkingi nie adekwatne do obecnych realiów. Infrastruktura pamięta czasy, gdzie na tylu mieszkańców stało zaledwie kilka pojazdów. Można było je policzyć na palcach jednej dłoni.

Najgorzej jest podczas opadów, ponieważ trzeba przeprawiać się przez błoto, dziury i kałuże. Największy problem mają rodzice dzieci niepełnosprawnych nie wspominając już o wózku inwalidzkim. To jest skandal piszą rodzice pomimo miesięcznych opłat za przedszkole nie można skorzystać z parkingu. Przecież nie zajmujemy go przez cały dzień. Jak nic się nie zmieni sprawa trafi do NTO jak również do mediów o większym zasięgu - dodają rodzice.

W tak trudnych czasach wystarczyłaby odrobina dobrej woli i zrozumienia a sprawa w ogóle by się nie pojawiła.

Życzymy rodzicom pozytywnego rozwiązania.

Dziękujemy za nadesłany materiał - Zespół portalu

Zapraszamy do komentowania.

• Gość (Piotr)

To nie prawda że przedszkole w Graczach jest wyremontowane. Rodzice i nauczyciele robią co mogą żeby jakieś grosze uzbierać. Placówka zaniedbana jak wszystkie. No poza tą prywatną w Niemodlinie o której pisaliście. Ale ta akurat chyba gmina chce zniszczyć bo za wysoki standard.

• Gość (Ania)

Pani Koncewicz obiecała nam nowa placówkę jak pierwszy raz były wybory czekaliśmy zaufaliśmy po raz kolejny i jest jak jest. Tylko się słyszy że ktoś jej szkodzi, że ktoś ją szkaluje, że tyle robi. Najwyższa pora zgłosić to do sanepidu. Ubranie córki przesiąka tym zapachem jak wraca do domu. Takie budy już dawno zostały rozburzone. W Graczach wyremontowali. A co z nami. Tylko sobie pensje podnoszą. Tylko wymówki jak nie te beczki to covid. Teraz pewnie będą uchodźcy. Chociaż ludzie pomagają. No i po 40 zł płacą w rządzie. A nasze dzieci? Nie mają warunków.

• Gość (Pani Ela)

Drodzy RODZICE.

Za taki stan rzeczy odpowiada Pani Dorota Koncewicz Burmistrz Niemodlina, a nie jakiś tajemniczy ktoś.
    Osobiście jestem wstrząśnięta tym, że Pani Burmistrz - pedagog z wykształcenia, co prawda ukończone tylko nauczanie początkowe ale jednak - ma tak podłe podejście do tematu wychowania i kształcenia dzieci w naszej gminie. Niestety nie tylko ta placówka jest zaniedbana za rzadów tej Persony. Moim zdaniem PERSONY NON GRATA w naszej gminie. Niestety , ponoć będzie kandydować na burmistrza ponownie.

• Gość (Stella)

Ktoś odpowidzialny powinien zabrać sie za tą placówkę. Wszystko w tym przedszkolu nie jest tak jak powinno być . Nawet nie zapraszają rodzicow na występy nie mówiąc o dziadkach. Pani nie informuje rodziców o niczym bo jej się nie chce i nie organizuje spotkań z rodzicami. Co niektórzy powinni dawno zrezygnować bo się nie nadają po prostu . Nie mówiąc o tym że nie mozna zgłaszać ze dziecko chore i tak naliczają opłatę za jedzenie ,a szkoda . Zniechęcają do siebie dzieci i rodziców . Wziasc się za to przedszkole trzeba nie mówiąc o tym że śmierdzi tam grzybem

• Gość (P)

Skandal ?
    Polecam sprawdzic jak wyglada sprawa w innych miastach. Wdzedzie jest drive thru

• Gość (Natalia)

To już drugi artykuł w niedługim czasie o tym przedszkolu :( Faktycznie ....parking stoi pusty, a rodziców dowożących dzieci autami coraz więcej. To miejsce wyznaczone dla rodziców to jakaś kpina, tam nawet nie ma jak zawrócić a cofając stwarza się niebezpieczeństwo dla dzieci ktore bardzo często biegną przed rodzicami. Powinien się jeszcze pojawić artykuł związany z opłatami za przedszkole !

• Gość (K)

To przedszkole nadaje się do rozbiórki placimy za każdy dzień nawet jak dzieci chore. Zero informacji od pani prowadzącej grupę która nie powinna się zajmować dziećmi. Ma zero podejścia i nie potrafi zyc w społeczeństwie. Ciągle trzeba przynosić ręczniki papierowe i chusteczki co miesiąc pakiet . Pani nie potrafi dysponować rzeczami. Dzieci ciągle umorusane . Nawet jak daje się rzeczy na orzebranie wychodzaz przedszkola brudne na buzi u rekach. Wstyd. Jeśli chodzi o parking nie ma gdzie parkować bo zamknęli trzeba po deszczu prowadząc dzieci z osiedla . .