Węgiel po preferencyjnych cenach- Niemodlin

Na prośbę mieszkańców, którzy nie maja dostępu do informacji publicznych zawartych na koncie FB Burmistrz jak i gminy ( blokada- cenzura) udostępniamy poniżej link do wniosków, które należy złożyć, aby zakupić opał.

Aby złożyć wniosek drogą elektroniczną kliknij w odnośnik obok >>> Wniosek <<< cały link do strony zamieszczamy poniżej:

Na skrzynkę redakcji wysyłacie Państwo również pytania dotyczące, jakości węgla.  Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie jak i na to, które się pojawiło, dotyczące rzekomej zmowy Burmistrz i Wojewody Opolskiego, który to miałby prosić naszą włodarz o nieinformowanie mieszkańców o niskiej klasie opału. Takie pytania nasi czytelnicy muszą bezpośrednio kierować do Burmistrz Niemodlina lub Wojewody Opolskiego. Nie jesteśmy także w stanie ustalić na podstawie, jakich przepisów zakupiony węgiel nie podlega reklamacji. Pytania należy kierować jak powyżej. Dla ułatwienia podajemy kontakt telefoniczny jak i adresy e-mail:

Burmistrz Niemodlina, Dorota Koncewicz : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Sekretariatem Wojewody Opolskiego

fax 77 45 24 705

Na stronie UM Niemodlin nie ma podanej ceny oraz ilości, jaką gmina pozyskała. Z doniesień prasowych wynika, że w pobliskiej Nysie, z której pochodzi nasz Zastępca Burmistrza za tonę mieszkańcy będą musieli zapłacić 1890zł.

link do powyższej strony:  https://nysa.naszemiasto.pl/od-poniedzialku-mozna-skladac-w-nysie-wnioski-na-zakup/ar/c1-9075437

Ze strony gm. Dąbrowa dowiadujemy się, że dystrybucja odbywać się będzie przez przedsiębiorcę. Takie ustalenia wynegocjowali przedstawiciele czterech gmin.

Do negocjacji nie przystąpili przedstawiciele z Niemodlina. Jak będzie wyglądała dystrybucja? Miejmy nadzieję, że dowiemy się już niebawem. Aby jednak zakupić niezbędny opał należy wypełnić wniosek, który pozwoli nam "ustawić się w kolejce".

Dziękujemy za nadesłany materiał

Źródło: