Muchy maja się dobrze- zablokowani mieszkańcy!

przez Nd
Odsłony: 2042

Na skrzynkę redakcji wpłynęło dzisiaj wiele komentarzy dotyczących ostatniego wpisu naszej włodarz.

- -

 

- -

Wpis wzbudził wśród mieszkańców spore niezadowolenie. Pani Burmistrz, co prawda informuje o kontakcie z instytucjami, które badają przyczyny plagi much, jednak nie podaje żadnej informacji, co urząd zamierza zrobić z problemem, a mianowicie, jakie środki podejmie, aby problemu się pozbyć.

Pod postem Pani Koncewicz pojawiły się liczne wpisy, w których mieszkańcy nie ukrywali swojego niezadowolenia.

- -

 

- -

 

- -

Jak widać szalę goryczy przelała wypowiedz jednej z uczestniczek konwersacji, dotyczył on metod, jakie stosowane są u zachodnich sąsiadów. Po tym wpisie nasza włodarz zablokowała możliwość komentowania swojej wypowiedzi swoim wyborcom - mieszkańcom gminy Niemodlin.

- -

 

- -

 

- -

Nie jest to jednak koniec konwersacji na profilu Pani Burmistrz

Postanowiła odpowiedzieć na komentarz zarzucając nieprawdę jednej z mieszkanek Niemodlina. Niestety wbrew zasadom dobrego wychowania autorka nie ma możliwości odpowiedzieć na postawiony zarzut.

W tej sytuacji zachęcamy naszych czytelników do wyrażenia opinii tu na stronie GminaNiemodlin.pl ze względu na aktywny udział w dyskusji w poprzednich postach kolegów partyjnych oraz licznych wypowiedziach z kont fikcyjnych jesteśmy przekonani, że Państwa zapytania i prośby dotrą do adresata.

Prosimy naszych czytelników, szczególnie tych komentujących z tzw. kont fejkowych o poważne traktowanie tematu. Tu chodzi o zdrowie i komfort wszystkich mieszkańców a problem jak widać narasta.

 

Zapraszamy do kulturalnego komentowania - bez cenzury !

 

Z poważaniem - redakcja portalu

 

Źródło materiałów

portal społecznościowy FB

 

 

 

 

 

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy