UWAGA! Szykuje się podwyżka podatku od 1 stycznia 2024 roku.

przez Nd
Odsłony: 1829

Na stronie BIP NIEMODLIN pojawiły się projekty uchwał przygotowanych na najbliższą sesję. Wśród nich jest projekt w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości.

NIESTETY- NASI WŁODARZE CHCĄ NAM WPROWADZIĆ PODATEK OD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH W NAJWYŻSZEJ MOŻLIWEJ STAWCE!

 

Poniżej projekt uchwały przedstawiający proponowane kwoty i opisane kwoty obecnie obowiązujące. Należy dodać, że stawki jakie nam wprowadzono pod koniec ubiegłego roku są najdroższe w okolicy a porównywalne do mieszkańców np. Warszawy.

 - -

 

- -

 

- -

Okazuje się , że naszym sąsiadom  w tym naszej Pani Burmistrz, która mieszka w gminie Tułowice wprowadzono np.: podatek od części mieszkalnych  o 14% niższy. Można Państwo Radni?

- -


 

- -

 

Kuriozalne dla Naszego czytelnika jest uzasadnienie do projektu uchwały, które informuje Radnych, że podwyżka powinna być równa stopie inflacji. Czyli powinni obciążyć Nas mieszkańców  maksymalnymi stawkami. Co jest nie prawdą!

- -

- -

Mamy nadzieję, że Nasi Radni 30 października, będą reprezentować interesy mieszkańców (ich wyborców) a nie Pani Burmistrz.

Oczywiście o wynikach głosowania poinformujemy Państwa w najbliższym czasie na łamach Naszego portalu.

 

Dziękujemy za nadesłany materiał.

Przypominamy artykuł z ubiegłego roku czytaj więcej klikając w link obok >>> Podwyżka podatku 2022! <<<

źródło - strona UMiG Niemodlin

         

 

Skomentuj

Komentarze

 • Gość (Zdzisław)

  A niech podniosą na maksa. Może w końcu ludzie przestaną na tych ludzi głosować i wciąż Tych samych wybierać. Tyle w temacie.

 • Gość (Rafał)

  Do redakcji. Nadchodzą wybory samorządowe. W takim razie ja proszę. Przypomnijcie wyborcom jak głosowali Radni, aby nie było wątpliwości kogo wybrać a kogo pominąć na karcie wyborczej.

 • Gość (Mieczysław)

  A może się mylicie. Narzekacie na Tych Radnych! A tym razem Was zaskoczą zostawią podatki na dotychczasowym poziomie w ramach rekompensaty za maksymalne stawki z 2022 roku. Przecież nie muszą podnosić to nie jest obowiązek. Wszystko w gestii i rekach Radnych.

 • Gość (Podatnik)

  Jak podniosą to nie tylko Nam. Sobie również. Swoim rodzinom i znajomym. Dziś jesteś Radnym jutro może już nie. Wszyscy będziemy odczuwać błędne decyzje. No chyba, że tak jak Burmistrz tu nie mieszkasz.

 • Gość (Stefan)

  Może inaczej w tej społeczności będą narzekać a na końcu pobiegną glosowac na PSL albo PO. Taka społeczność gminy Niemodlin. Komuna

 • Gość (Stefan)

  W tej durnej społeczności znowu wybiorą kogoś z PSL albo PO. Komunistyczny Niemodlin

 • Gość (Sektor Prywatny)

  Tną gałąź na której siedzą. Krótkowzroczność, ślepota połączona z bezmyślnością i głupotą. Rządzić chcą podnosząc stawki! Tylko to potrafią. Równia pochyła. Destrukcja, wyprzedaż mienia publicznego brak poszanowania ludzi oraz własnej godności. Patrząc na to co się dzieje przychodzi na myśl tylko jeden wniosek. CZAS NA ZMIANY

 • Gość (Mieszkaniec)

  Teraz klepną maksymalną stawkę a później będą prosić Nas o głosy. Trzeba przerwać takie rządzenie. Ciągną by się paść a nic nie wnoszą do gminy.