Koniec cenzury. Konta mieszkańców odblokowane.

przez Nd
Odsłony: 1049

Podziękowania dla Pracowników i Pana Burmistrza za Odblokowanie zablokowanych kont mieszkańców na Portalu Społecznościowym.

Szanowni Mieszkańcy,

Z radością i wdzięcznością informujemy, że po wielu trudnościach związanych z odzyskaniem haseł admina, udało się odblokować mieszkańców naszego miasta na oficjalnym gminnym portalu społecznościowym. Przez długi czas wiele osób było niesłusznie zablokowanych za komentarze, które nie przypadły do gustu poprzedniej Pani Burmistrz.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Urzędu Gminy za przywrócenie dostępu do naszego wspólnego forum komunikacji. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza, który od początku swojego urzędowania podkreślał znaczenie otwartego dialogu i transparentności w relacjach z mieszkańcami. Jego zaangażowanie i determinacja w rozwiązaniu tego problemu są godne najwyższego uznania.

Otwarty dialog z mieszkańcami jest fundamentem każdej demokratycznej społeczności. Nawet komentarze, które są krytyczne wobec władz, mogą posłużyć jako cenne wskazówki, pokazujące, jaką drogą powinna podążać nasza gmina. Każdy głos jest ważny, a konstruktywna krytyka może inspirować do wprowadzania pozytywnych zmian i usprawnienia działań na rzecz naszej społeczności.

Dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie w tym trudnym okresie. Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusjach i wyrażania swoich opinii na naszym portalu społecznościowym. Wspólnie możemy budować lepszą przyszłość dla naszej gminy.

Życzymy Wszystkim oby nikt w przyszłości nikt nie zobaczył poniższego komunikatu

 

- -

 

- -

 

Z poważaniem - redakcja portalu

 

Źródło materiałów

 

 

 

 

 

Skomentuj

Komentarze

  • Gość (Kasia)

    Poczekamy zobaczymy
    Dziwne na stronie gminyniemodlin nic o podniesieniu wynagrodzenia burmistrza na pierwszej sesji co zrobił ? Odblokował mieszkańców i mu się należy
    Czy to prawda, że szykują się duże podwyżki wody i ścieków. Co z przedszkolem, kiedy budowa?Co z transportem gminnym? Nie będzie?No i Orlik czy już znalazły się pieniądze na opiekuna i można otwierać w dotychczasowych godzinach?