Nowe Ławeczki w Niemodlinie: Miejsce Wypoczynku dla Mieszkańców

przez Nd
Odsłony: 1146

Z wielką radością informujemy, że wspólnie z mieszkańcami ulic Nowej, Daszyńskiego, Korfantego oraz Bohaterów Powstań Śląskich

Szanowni Państwo,

Z wielką radością informujemy, że wspólnie z mieszkańcami ulic Nowej, Daszyńskiego, Korfantego oraz Bohaterów Powstań Śląskich zakończyliśmy mały, lecz znaczący projekt instalacji ławeczek w miejscach, gdzie, według mieszkańców, będą one najbardziej przydatne i uzasadnione. Nowe ławeczki mają służyć wszystkim mieszkańcom miasta i gminy Niemodlin.

Podczas realizacji projektu szczególną uwagę poświęcono wyborowi lokalizacji, które są bezkolizyjne i bezpieczne pod względem ruchu kołowego, a jednocześnie charakteryzują się dużym natężeniem ruchu pieszych. Dzięki temu udało się stworzyć miejsca, gdzie każdy może chwilę odpocząć w trakcie spaceru lub innych codziennych aktywności.

Projekt budowy oraz instalacji został sfinansowany całkowicie z diety miejscowego Radnego, co świadczy o zaangażowaniu i wsparciu lokalnych przedstawicieli w rozwój naszej społeczności.

Życzymy Państwu miłego odpoczynku i samych pogodnych dni!

- -

- -

- -

- -

- -

Podziękowanie:

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w ten projekt: mieszkańców, którzy wskazali najbardziej odpowiednie lokalizacje, oraz wszystkich, którzy wspierali ten pomysł od jego początków aż do realizacji. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się stworzyć coś, co będzie służyć całej społeczności Niemodlina.

Takich Radnych nam potrzeba.

- -

Z poważaniem - redakcja portalu

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy