Sposób na przeziębienie!

przez Sylwia
Odsłony: 5636

Złota piękna Polska jesień, pomimo uroku niestety zbliża nas ku zimie. W tym okresie, gdy nie wiadomo jak się ubrać o przeziębienie nietrudno. Sprawdzony sposób na powrót do zdrowia zawsze na wagę złota!

Coś zaczynało mnie brać, jakieś choróbsko a w dodatku wieczorem przyjęcie na które specjalnie przyjechałam z bardzo daleka. Pomyślałam jakoś to będzie, dam radę. Jeszcze nie połowa a ja czułam się coraz gorzej i pomału zaczynałam żałować przyjazdu. Gospodyni widząc moje samopoczucie zaproponowała mi herbatę sporządzoną domowym sposobem ze składników, które zazwyczaj większość z Was ma w swojej kuchni. Po spożyciu owej herbaty poczułam się o wiele lepiej. Może nie uwierzycie ale po godzinie wróciłam do siebie i cieszyłam się zabawą do samego końca.

Nie mogłam nie spytać o recepturę owej domowej herbaty, dzięki niej choroba poszła w zapomnienie. Oczywiście po powrocie powtórzyłam kurację nie posiłkując się antybiotykami. Poniżej za zgodą wspaniałej gospodyni podaje przepis, oby pomogła Wam również!

Oto to przepis:

  1. Zaparzamy herbatę
  2. Po odczekaniu (nie wrzątek) dodajemy witaminę C 1000
  3. Do całości dodajemy pół łyżeczki sody oczyszczonej

Delikatnie mieszamy i tak sporządzoną herbatę wypijamy. Mi pomogła i pozwoliła wrócić do żywych ;)

Zdrówka, trzymajcie się ciepło.

 

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy