Remont budynku ZOL-u, co z ścianą szczytową?

przez Mieszkaniec

Jakiś czas temu runął fragment ściany szczytowej w remontowanym budynku niemodlińskiego ZOL-u, dawny szpital. Z tego co mi wiadomo nikt nie ucierpiał i to najważniejsze. Niestety niema nigdzie wzmianek a zastanawia mnie co było przyczyną? Budynek ma swoją historię w naszym pięknym miasteczku i pomału zaczyna wyglądać! Jestem ciekaw, czy szczyt zostanie odbudowany i całość zachowa pierwotny kształt?

-

Dołączam zdjęcia z miejsca po zawaleniu, ostatnio gruz został uprzątnięty. Zagrożenie było spore, pytanie brzmi czy pozostały fragment nie zagraża już osobom postronnym i pracownikom?

Pozdrawiam.