Wybory 2018 | Zmiany, gdzie głosować?

Przydatne informacje w jednym miejscu. Lista lokali wyborczych z adresem i podziałem na poszczególne okręgi. Sprawdź, jakie to proste i 21 października weź udział w Wyborach Samorządowych 2018. W tym dniu wybieramy Radnych gminy, powiatu i sejmiku województwa a także burmistrza. Twój głos ma znaczenie!

--

• KROK PIERWSZY ( Gmina Niemodlin podzielona jest na 15 stałych obwodów głosowania. )

Każdy obwód przypisany został do lokalu wyborczego. Poniżej przedstawiamy listę lokali i informacje o miejscowościach / ulicach / numerach domów. Skieruj kursor myszki na poniżej wymienione lokale i w wyświetlonym pasku sprawdź, do którego z nich przypisany jest Twój okręg wyborczy. Lokale czynne będą w dniu wyborów tj. w najbliższą Niedzielę 21 października 2018r. Otwarcie lokali o godz. 7:00, zamknięcie nastąpi o godz. 21:00.

--

NIEMODLIN, ulice: BOHATERÓW POWSTAŃ ŚLĄSKICH  (nr nieparzyste), DASZYŃSKIEGO, KORFANTEGO, NOWA, SŁONECZNA.

NIEMODLIN, ulice: 700-LECIA, BOCZNA, BOHATERÓW. POWSTAŃ ŚLĄSKICH. (nr parzyste), BRZESKA, PODGÓRNA, ZIELONA, RYNEK (od nr 28 - 54).

NIEMODLIN, ulice: DRZYMAŁY, KILIŃSKIEGO, KRÓTKA, LOMPY, LWICKA, LWOWSKA, PODWALE, POPRZECZNA, RYNEK (od nr 1 - 27A oraz od nr 55 do końca), STRAŻACKA, SPÓŁDZIELCZA, SZEWSKA, SZKOLNA, ZAMKOWA.

NIEMODLIN, ulice: ALEJA WOLNOŚCI, MICKIEWICZA, REYMONTA (od nr 1 - 12), ŚWIENTOJAŃSKA, WOJSKA POLSKIEGO, WYZWOLENIA.

NIEMODLIN, ulice: MIKOŁAJA REJA, 1000 - LECIA, ŻEROMSKIEGO, OSIEDLE PIASTÓW.

NIEMODLIN, ulice: BOLESŁAWA PRUSA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FRYDERYKA CHOPINA, GRAŻYNY BACEWICZ, HENRYKA SIENKIEWICZA, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, REYMONTA (od nr 13 - do końca), SPACEROWA, SPORTOWA, STANISŁAWA MONIUSZKI, WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO, WIOLINOWA.

NIEMODLIN, ulice:  BRZOZOWA, DĘBOWA, DWORCOWA, GAZOWA, GOŚCIEJOWICKA, KLONOWA, LIPOWA, OPOLSKA, PARKOWA, PODMIEJSKA, POLNA, SŁOWACKIEGO.

SOŁECTWA / WSIE: BRZĘCZKOWICE, LIPNO, PIOTROWA, SADY, WYDROWICE.

SOŁECTWA / WSIE: GRABIN, JACZOWICE, JAKUBOWICE.

SOŁECTWA/WSIE:  GÓRA, PRZYSIÓŁEK MAŁA GÓRA, KRASNA GÓRA, ROGI, ROSZKOWICE, TARNICA, TŁUSTORĘBY.

SOŁECTWA/WSIE:  GRACZE, ulice: KOLONIA DUŻA, KOLONIA LEŚNA, KOLONIA ROBOTNICZA, KRĘTA, NIEMODLIŃSKA, POLNA.

SOŁECTWA/WSIE:  GRACZE, ulice: BAZALTOWA, SPORTOWA.

SOŁECTWA/WSIE:  GOŚCIEJOWICE, PRZYSIÓŁEK GOŚCIEJOWICE MAŁE, RZĘDZIWOJOWICE, SZYDŁOWIEC ŚLĄSKI.

SOŁECTWA/WSIE: GRODZIEC, GRODZIEC DRUGI, MICHAŁÓWEK, SOSNÓWKA.

SOŁECTWA/WSIE: MAGNUSZOWICE, MAGNUSZOWICZKI, MOLESTOWICE, RADOSZOWICE, RUTKI, SARNY WIELKIE.

| Źródło - BIP Niemodlin;
--

• KROK DRUGI ( Udaj się do lokalu wyborczego, do którego przypisany został Twój okręg wyborczy. Nie zapomnij dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego Twoją tożsamość. Więcej informacji w poniższym filmiku - Państwowej Komisji Wyborczej )

| Źródło - Państwowa Komisja Wyborcza;
--

Jeżeli nie masz pewności, czy jesteś na liście Wyborców uprawnionych do głosowania. Taką informacje uzyskasz w Urzędzie Miasta i Gminy w Niemodlinie.

--

Lista Wybory 2018 | Kandydaci na Burmistrza Niemodlina oraz lista Wybory 2018 | Kandydaci do Rady Miejskiej w Niemodlinie, sprawdź na kogo możesz oddać głos w swoim okręgu. Nadesłane przez Komitety Wyborcze programy odnajdziesz na Wybory 2018 | Materiały Komitetów Wyborczych.

Pamiętaj!

Lokale wyborcze czynne będą w dniu wyborów tj. NIEDZIELA 21 października 2018r. od godziny 07:00 do godziny 21:00; By zagłosować musisz mieć przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający Twoją tożsamość; Żeby oddany przez Ciebie głos był ważny na otrzymanych od komisji kartach do głosowania w okienku przy nazwisku kandydata, którego popierasz muszą znaleźć się dwie przecinające linie. UWAGA! Zaznaczasz tylko jeden "X" na każdej z czterech kart, jakie otrzymasz. Wyniki głosowania przeprowadzonego w danym lokalu wywieszone zostaną do wiadomości publicznej w widocznym i ogólnie dostępnym miejscu lokalu tego samego dnia około godziny 23. Twój głos ma znaczenie nawet, jeżeli nie masz swojego kandydata i wrzucisz jedynie puste karty. Więcej informacji związanych z Wyborami znajdziesz m.in. na stronie info.pkw.gov.pl.

Twój głos ma znaczenie.

Dziękujemy!