WYBORY 2018 | DEBATY ODWOŁANE!

przez Portal
Odsłony: 1576
Portal

Niestety nie doczekamy się radiowej i telewizyjnej debaty z udziałem Pani Doroty Koncewicz oraz Pana Mariusza Nieckarza. Emisja w opolskim radiu planowana na dzień jutrzejszy (wtorek) odwołana. Nie odbędzie się również debata w TVP3 Opole. Ubiegająca się o reelekcję Pani Dorota Koncewicz, niestety zrezygnowała z udziału.

Szkoda, że nie będziemy świadkami rzeczowej dyskusji obojga kandydatów

--

 

Skomentuj

Komentarze

 • Gość (Kasia)

  Do Grzesiek- to prawda wielu mieszkańców jest ogłupiona telewizyjną tandetą, po wpisach na koncie gminnym i Pani Koncewicz widać jak ludzie nakarmieni tania propagandą atakują kontrkandydata. Cieszy ich obiecanie mieszkanie komunalne ( ciekawe skąd skoro nic nowego nie wybudowano) lub nowym przedszkolem na niwie. Smutne ale jakże prawdziwe. No i te głosy poparcia, jak wejdziemy na profil to obaczymy fikcyjne konta, upadłych działaczy PSL, lub kolegów partyjnych z innych gmin. Boję się że mieszkańcy wybiorą tandetę i tą kiepską propagandę. Ale trzymam kciuki za Pana Mariusza. To szczery i wrażliwy na ludzką krzywdę człowiek, a co najważniejsze ma konkretny plan na naszą gminę.

 • Gość (Grzesiek)

  Mało kto w gminie ogląda tvp opole i słucha radia opole. Ludzie oglądają paradokumenty na polsacie i słuchają radia z disco polo. Wystarczy się przejść po Rynku, czy po osiedlu - słychać to codziennie z okien - stety niestety ale takich mamy wyborców. I tego nie zmieni nawet Mariusz.

 • Gość (Kasia)

  I bardzo dobrze. Była możliwość wysłuchania Pana Nieckarza w dzisiejszej loży radiowej. Bardzo merytoryczna rozmowa sporo ciekawych pomysłów. To jest konkretny plan z powiększeniem miasta a nie puste obietnice i biadolenie jakie to ja długi nie zastałam i jak to mnie atakują. Swoja drogą nie doszukałam się czegoś takiego nigdzie.. No i jeszcze jedna ważna sprawa wyszło kto kogo tak na prawdę oczernia.

 • Gość (Wyborca)

  Czy to nie śmieszna argumentacja Pani Koncewicz, nie będę rozmawiała na tym poziomie, na jakim? Pan Mariusz wypadł rewelacyjnie! Obraziło się biedactwo bo wojewoda powiedział że Pan Mariusz wspierał i walczył o obwodnicę. Przecież niejednokrotnie o tym wypowiadał sie w radio i wspierał osobiście komitet. O obwodnicę walczył cały Niemodlin. Przykre- przypisać sobie wszystko. A gdzie byli Jej koledzy jak mieli władzę w rządzie! I to jest właśnie ten poziom. A tak poz tematem to strasznie butna ta nasza Burmistrz. Obraziła się dziecinka.

 • Gość (Sołtys)

  Jak to, była debata w TVP 3 OPOLE tylko że Burmistrzyni nas olawszy i Mariusz Nieckarz musiał odpowiadać na pytania redaktorka, w sumie dało się posłuchać do końca bo nie obiecywał kiełbasy ławek i huśtawek tylko poleciał trochę o planach, to mi się podobało, a w gruncie rzeczy to słyszałem że PiS go tylko popiera dobrym słowem bo on bezpartyjny przecie jest tu można posłuchać
  http://opole.tvp.pl/39724293/rozmowa-dnia-mariusz-nieckarz

 • Gość (damian)

  to zabieg czysto pi-arowski odrzucenie debaty ale nic bardziej mylnego , kandydat uważany za faworyta w zbliżających się wyborach celowo odrzuca wszelkie formy kontaktu z kontr-kandydatem aby tym samym umniejszyć rangi starcia i przypadkiem nie utrwalić wizerunku starcia "jak równy z równym" , lecz w tym wszystkim zapomina o braku okazji do odrzucenia zarzutów i argumentów strony przeciwnej w przypadku kalumii i kłamstw , z innej strony lepiej się nie spotkać niż potwierdzić zarzuty bo to jeszcze gorzej , tak czy siak d... z tyłu

 • Gość (JA)

  Klaruje się bardzo ciekawa sytuacja i uważam że wreszcie ktoś potrząśnie tą radą która się ograniczała z różnych pobudek do przyklepania bubli uchwalanych w pośpiechu , D.J Lechu będzie radnym z krwi i kości , a, "mięso" niczym gołębica będzie unosić się nad głowami obradujących aż miło , jak tylko zaśmierdzi nepotyzmem , tak trzymać.

 • Gość (mieszkaniec)

  osobiście idę głosować na Pana Mariusza , moim zdaniem , a nie jest ono odosobnione jest szansa coś zmienić w pozytywną stronę , obecna władza 4 lata zajmuje się doświetlaniem gminy wymieniając latarnie jedna po drugiej a tak naprawdę to ktoś trzepie przy okazji niezłą kaskę , w dodatku pewnie z Nysy , tak jak inne np;komunalnik, jeżeli jest tak zatroskana doświetleniem i bezpieczeństwem to dlaczego ul. Lwowska jest taka ciemna i niebezpieczna , bez chodnika , pisaliście Państwo na tym portalu o wpadkach które w ostatnich dniach przyspieszyły , porażki w dziedzinie dofinansowań (trudno było oczekiwać sukcesów jak wydział w zasadzie nie istnieje),właściwie to proszę mi wskazać inwestycję przeprowadzoną w ostatnich 4 latach do której nie można by się było przyczepić , ul.Brzeska , rynek , dom kultury , boisko szkole w graczach , ulica Lwowska w Niemodlinie , kładka przy moście w kierunku Tułowic , nie popełnia błędów ten kto nic nie robi wiem , ale tylko błędy to lekka przesada.

 • Gość (Ziuta)

  Ciekawa jestem dlaczego Pani Koncewiczowa odwołała tą debatę?!Boi się czegoś albo kogoś?A może już wyczerpała pulę kłamstw?!!?

 • Gość (Jacek)

  Trudno Mariusz. Nie udało Ci się tym razem. Szkoda, że wydałeś tyle pieniędzy na kampanię, ale jak widać nie masz siły przebicia i nie udało Ci się nawet porozmawiać z kontrkandydatem.

Pokaż więcej