WYBORY 2018 | Mariusz Nieckarz - Loża Radia Opole

przez KW Prawo i Sprawiedliwość
Odsłony: 1752
Loża Radia Opole - Mariusz Nieckarz

Zapraszamy mieszkańców do obejrzenia nagrania z dzisiejszej Loży Radia Opole. Uczestnikiem audycji w dniu 31 paź. 2018r. był kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza miasta i gminy Niemodlin. Mariusz Nieckarz bez wątpienia, będzie najlepszym przyszłym burmistrzem Niemodlina. Serdecznie polecamy niezależnego kandydata w osobie Mariusza Nieckarza - KW Prawo i Sprawiedliwość.


--


--
źródło: Loża Radiowa Radia Opole - Mariusz Nieckarz
--

Założeniem audycji było spotkanie obojga kandydatów na Urząd Burmistrza, niestety ubiegająca się o reelekcję zrezygnowała z merytorycznej dyskusji nad czym ubolewamy. Niemniej jednak zapraszamy niemodlinian w najbliższą niedzielę 4 listopada 2018r. do oddania głosu na najlepszy dla Niemodlina kierunek rozwoju.


Polecamy również poparcie prosto z Niemodlina:

--

--
źródło:
tvp3 opole
--


--
Dziękujemy!
--


Z uznaniem KW Prawo i Sprawiedliwość.

Skomentuj

Komentarze

 • Gość (Jerzy)

  Pani Janino, ja pamiętam, że 4 lata temu przy chyba 8 kandydatach na fotel burmistrza Niemodlina?, Pan Mariusz pomimo, iż był jak twierdzi Pani może i słusznie złym przewodniczącym zrezygnował ze stanowiska i postanowił jako niezależny chyba kandydat konkurować z ówczesnym burmistrzem. Można mówić, "że nie miałby szans" ale są to przepraszam puste trochę słowa? Co by było, to by było, jednak jedna sprawa jest faktem Pani burmistrz wycofała się z debaty, odcięła się też od tego portalu, choć sama się promowała w poprzednich wyborach? Wtedy nie było stronniczości? Czemu tego się nie pamięta, nie jestem ani za PSLem ani za PIS, lecz pamiętam, że gdyby nieoddanie głosów poszczególnych kandydatów na osobę Pani Doroty, w którą Pani, Pani Janino jest bardzo wpatrzona, pewnie rządziłby Pan Mirosław Stankiewicz. Wygrana o włos. Niestety polityka to brudna gra i np. dziś wszystko co złe widzi się u wszystkich a wyłącznie zalety widzi się w tym upatrzonym. Miłego wieczoru!

 • Gość (Janina)

  @Koko-pan Nieckarz puszcza oko do wyborcy;jesteś za pis-wybierz mnie! nie lubisz pis-ależ ja nie jestem z pis!-to jest gorsze niż jakakolwiek przynależność. @Pytanko-odp. jest prosta, ponieważ ''niezależny'' portal to matecznik kandydata, mamy tu od 4 lat nieustający''hejt'' listy zatroskanego mieszkańca i ani jednej pozytywnej historii-a nigdy nie jest tak, że wszystko jest''be'' Taki np. artykuł z 14 sierpnia 2018 - Gmina Niemodlin pamięta... szkoda, że co 4 lata i tylko po to, żeby pan Nieckarz miał foty z Magnuszowiczek. @Jerzy-pan Nieckarz nie miałby szans w prawdziwej dyskusji, ale burmistrz zrobiła mu przysługę i sama sobie jest winna. Nie tylko dla mnie pan Nieckarz był kiepskim przew. rady i nigdy nie był blisko spraw ludzi. Reagował tylko pod przymusem społecznym, np. przy opłacie śmieciowej.Moja opinia kształtowała się przez kilka lat obserwacji i jest bardzo świadoma, ale każdy może mieć własną. Tak czy owak, ten kto wygra nie będzie miał lekko.Nie w tej Gminie.Pozdrawiam

 • Gość (Koko)

  Pani Janino proszę mi wytłumaczyć czym się różni przedstawiciel handlowy od nauczyciela. Po drugie p. Nieckarz nie startuje z ramienia PiS tylko z ich poparciem, a to jest zasadnicza różnica. Jak każdy rozczarowany tym w co uwierzył i czemu zaufał ma prawo do zmiany poglądów. Po wtóre proszę wskazać, w którym miejscu kandydat skłamał, kłamał całe 20 minut? W moim przekonaniu p. burmistrz po prostu zdezerterowała z obawy konfrontacji z naprawdę przygotowanym przeciwnikiem. Wygląda na to, że nie do końca czuje się pewnie w swoich racjach. Szkoda bo rozmowa mogła być konstruktywna. I ostatnia rzecz jeżeli to jest parcie na stołek to można odnieść to stwierdzenie do każdego innego kandydata czy to na burmistrza, na radnego, czy też na posła. Czy naprawdę nie może być tak, że mieszkaniec gminy chce coś dobrego zrobić dla wszystkich?

 • Gość (Jerzy)

  Pani Janino, też ubolewam, że z założenia pewnie ciekawa debata niedoszła do skutku. Mogli kandydaci przedstawić swoje racje i skonfrontować. W mojej ocenie Pan Nieckarz wypadł świetnie, bo miał pełny czas antenowy, Pani Koncewicz mu na to pozwoliła podając dodatkowo przedziwne wytłumaczenie i to za 5 dwunasta. Kandydatka miałaby chyba darmową reklamę?Oczywiście szanuje Pani zdanie lecz szczerze nie pamiętam, czy Nieckarz startował na Burmistrza Niemodlina z barw PSL i czy był członkiem PSL? I bardzo przepraszam ale niestety Pani Janino, bycie przewodniczącym rady a bycie burmistrzem to również dwie różne rzeczy. Niema raczej w skali całego kraju takiej gminy, gdzie decyzyjny jest przewodniczący, zawsze Burmistrz, Wójt, czy Prezydent jednak jest na czele. Więc przypisywanie zasług poprzednika Pani Koncewicz nie jest na miejscu. Ciesze się jednak, że ten portal otwarty jest na każdą opcję polityczną i przynajmniej my mieszkańcy możemy podzielić się swoimi opiniami. Uszanowanie.

 • Gość (Pytanko)

  Zgadzam się w stu procentach z artykułem i komentarzami. Ale mam takie pytanko. Dlaczego na stronie informacyjnej o gminie i mieście występuje taka treść: "Mariusz Nieckarz bez wątpienia, będzie najlepszym przyszłym burmistrzem Niemodlina"? Ja się z tym zdaniem zgadzam, oraz rozumie że to artykuł napisany przez KW PIS ale wydaje mi się że ta strona nie powinna służyć do takich celów. To jest tylko moje skromne zdanie bo lubie stronki rzeczowe, opisujące obiektywnie fakty, bez kręcenia afer i reklamowania się polityków i celebrytów:) Rozumie że jak Pani Dorota podeśle wam taki sam artykuł tylko zmieni imię i nazwisko w treści to go wyświetlicie?

 • Gość (Janina)

  Nie do pomyślenia jest, ile jeden człowiek potrafi nałgać podczas 20 minut! Błędem burmistrzowej, który może się na niej zemścić jest to, że nie poszła na debatę, bo nie mam wątpliwości, że merytorycznie by gościa rozjechała. Wiedza samorządowa żadna, aż żal, że przedstawiciel handlowy będzie rządził tak wielką gminą. Pan u władzy był przez 6 lat; w tym czasie zlikwidowane zostały stołówki, dworzec pks, zamykano szkołę, wyrażano zgody na stawianie ludziom pod oknami masztów i wiatraków, na wioskach nie robiono nic! Teraz ten sam pan będzie naprawiał?! Partia PIS mi nie przeszkadza, szanuje ludzi przyzwoitych, którzy choć mają inne poglądy to są im wierni- a kandydat jakie ma wartości? Raz startuje z psl-em, za chwilę go oszukali więc SAM, potem znowu chce z psl-em, a jak go nie chcą, idzie do pisu. Burmistrzowa taka beznadziejna to po co ten agresywny atak. Mnie to nie przekonuje. Parcie na stołek i tyle. Bez względu na wynik, życzę gościowi właśnie przyzwoitości...

 • Gość (MisyaP)

  Nam, mieszkańcom miasta i gminy Niemodlin, nie może być wszystko jedno. Koniecznie trzeba pójść na drugą turę wyborów w niedzielę 4 listopada i ... oddać swój głos. Osoba- kandydat na burmistrza, która ignoruje, knuje, zamyka usta, wyklucza na portalach społecznościowych albo się czegoś obawia albo jest niekompetentna. Stąd chybione inwestycje Pani Koncewicz (dom kultury bez porządnej sali widowiskowej, byle jakie place zabaw) lub ich brak (tu lista dłuższa: brak żłobka, przedszkola, parku, dworca autobusowego, ścieżek rowerowych,bariery architektoniczne, wszechobecny brud) powodują, że za pięć lat przy takiej "gospodarności" Niemodlin straci status miasta i nikt się z nami nie będzie liczył. Stracimy my wszyscy. Czas na zmianę. Dlatego każdy głos ma znaczenie.

 • Gość (Przemek)

  Ten Nieckarz wygląda na takiego co wie jak załatwić kasę na wszystkie potrzebne rzeczy. A tak w ogóle to wiadomo że kasa dzielona jest na górze, więc tam trzeba mieć poparcie - i on ma. Mnie nie obchodzi kto dzisiaj siedzi w Warszawce przy sterach, to się zrobi dla Niemodlina to zostanie, a partii już pewnie dawno nie będzie. Trzeba iść na drugą turę wyborów w Niedzielę, bo pięć lat przed nami.

 • Gość (Jacek i Wiktora)

  Mamy naiwną nadzieje ze tajemniczy portal to nie gminanimodlin.pl inaczej pękniemy ze śmiechu i nie wyjdziemy z podziwu jak można wodzić niemodlinian za nos tylko żeby wygrać. Byłby to dowód na krótką pamięć kandydatki i oblude, bo to nie tu sie promowała 4 lata temu?stracila pani uznanie wielu argument wycofania sie z debaty szok. Wychodzi ze tak samo pani podchodziła do problemów mieszkańców jak do udzialu w debacie? Jeżeli mamy mówić też o obrzydliwościach to szczytem jest to oczym niestety sie słyszy i co sie czyta, insynuacje i straszenie PISem i wszystkimi innymi którzy sie liczyli. Pani Doroto moze odda Pani głosy i warto zacząć pisać książki? Ze znajomymi głosy nasze przekazaliśmy na Bartosza w pierwszej turze w drugiej po tym wszystkim damy na pewno szansę kandydatowi pis. Knucia, intrygi wstyd to zdaniem pani elekroratu fer, pozostali mieszkańcy głosujący na Wajmana i Pana Andrzeja mamy nadzieje, że będą konsekwentni w końcu w pierwszej turze nie chcieli Pani? Oby się tez Pani elektorat wykruszył bo nie rozumiemy tej fascynacji. Zrobiono w gminie dużo, tylko ile projektów jest od początku do końca wyłącznie Pani? i ile projektów zrobiono dobrze? Na wszystkich jest Pani niema konkretów. A często pod pięknym chodnikiem stara infrastruktura wodna, która jak trzaśnie trzeba będzie chodniczek rozebrać zalepić cementem rure i ułożyć chodniczek, czy drogę na nowo.

 • Gość (Mechanizm w Gminie Niemodlin)

  Wokół malowanego dzbanka piętnaście filiżanek. Którą z nich dzban skory jest napełnić? Wszystkie z nich dążą do realizacji swoich przekonań, potrzeb chcąc spełnić dane już wcześniej obietnice. Każda z filiżanek stoi na odrębnej podstawce. Przypisana do tego obszaru zależna od decyzji pragnie wypełnić swoją misję. Nie jest to prosta droga! Dzban inaczej postrzega potrzeby innych. Filiżanki bliższe dzbankowi mogą liczyć na ulanie kropli, by ich suche dno, choć w minimalnym stopniu napełnić. Poziom napełnienia poszczególnych filiżanek zależny jest od zasług. Dzban nie uleje ani kropli dla tych, którzy nie pomagają w jego napełnieniu. Tajemnicą wielka jest to, że ów dzban ma podwójne dno. I jeszcze jedno. Dzban nosi tak długo wodę dopóki, dopóty ucho się nie urwie.

Pokaż więcej