Wybory 2018 | DRUGA TURA GMINA NIEMODLIN.

W najbliższą niedziele 4 listopada 2018r. odbędzie się druga tura wyborów samorządowych w gminie Niemodlin. Serdecznie zapraszamy, także Twój głos może zdecydować, który z kandydatów obejmie stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Niemodlin w nowej 5-cio letniej kadencji. Obojgu życzymy możliwie największej frekwencji.

Kandydaci:

Pani Dorota Koncewicz, (członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe - PSL)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE (PSL)

Pan Mariusz Stanisław Nieckarz, (nie należy do partii politycznej)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (PIS)

Wybory samorządowe 2018: Jak oddać głos? II tura (język polski migowy)

| Źródło - Państwowa Komisja Wyborcza;

Gmina Niemodlin, 15 okręgów wyborczych:

Każdy okręg przypisany został do lokalu wyborczego. Poniżej przedstawiamy listę lokali i informacje o miejscowościach / ulicach / numerach domów. Skieruj kursor myszki na poniżej wymienione lokale i w wyświetlonym pasku sprawdź, do którego z nich przypisany jest Twój okręg wyborczy. Lokale czynne będą w dniu wyborów tj. w najbliższą Niedzielę 4 listopada 2018r. Otwarcie lokali o godz. 7:00, zamknięcie nastąpi o godz. 21:00.

Uwaga, udając się do lokalu wyborczego warto pamiętać o zabraniu dokumentu potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, prawo-jazdy). W przeciwnym wypadku nie otrzymamy karty do głosowania.

Lista lokali wyborczych:

--

NIEMODLIN, ulice: BOHATERÓW POWSTAŃ ŚLĄSKICH  (nr nieparzyste), DASZYŃSKIEGO, KORFANTEGO, NOWA, SŁONECZNA.

NIEMODLIN, ulice: 700-LECIA, BOCZNA, BOHATERÓW. POWSTAŃ ŚLĄSKICH. (nr parzyste), BRZESKA, PODGÓRNA, ZIELONA, RYNEK (od nr 28 - 54).

NIEMODLIN, ulice: DRZYMAŁY, KILIŃSKIEGO, KRÓTKA, LOMPY, LWICKA, LWOWSKA, PODWALE, POPRZECZNA, RYNEK (od nr 1 - 27A oraz od nr 55 do końca), STRAŻACKA, SPÓŁDZIELCZA, SZEWSKA, SZKOLNA, ZAMKOWA.

NIEMODLIN, ulice: ALEJA WOLNOŚCI, MICKIEWICZA, REYMONTA (od nr 1 - 12), ŚWIENTOJAŃSKA, WOJSKA POLSKIEGO, WYZWOLENIA.

NIEMODLIN, ulice: MIKOŁAJA REJA, 1000 - LECIA, ŻEROMSKIEGO, OSIEDLE PIASTÓW.

NIEMODLIN, ulice: BOLESŁAWA PRUSA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FRYDERYKA CHOPINA, GRAŻYNY BACEWICZ, HENRYKA SIENKIEWICZA, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KONOPNICKIEJ, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, REYMONTA (od nr 13 - do końca), SPACEROWA, SPORTOWA, STANISŁAWA MONIUSZKI, WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO, WIOLINOWA.

NIEMODLIN, ulice:  BRZOZOWA, DĘBOWA, DWORCOWA, GAZOWA, GOŚCIEJOWICKA, KLONOWA, LIPOWA, OPOLSKA, PARKOWA, PODMIEJSKA, POLNA, SŁOWACKIEGO.

SOŁECTWA / WSIE: BRZĘCZKOWICE, LIPNO, PIOTROWA, SADY, WYDROWICE.

SOŁECTWA / WSIE: GRABIN, JACZOWICE, JAKUBOWICE.

SOŁECTWA/WSIE:  GÓRA, PRZYSIÓŁEK MAŁA GÓRA, KRASNA GÓRA, ROGI, ROSZKOWICE, TARNICA, TŁUSTORĘBY.

SOŁECTWA/WSIE:  GRACZE, ulice: KOLONIA DUŻA, KOLONIA LEŚNA, KOLONIA ROBOTNICZA, KRĘTA, NIEMODLIŃSKA, POLNA.

SOŁECTWA/WSIE:  GRACZE, ulice: BAZALTOWA, SPORTOWA.

SOŁECTWA/WSIE:  GOŚCIEJOWICE, PRZYSIÓŁEK GOŚCIEJOWICE MAŁE, RZĘDZIWOJOWICE, SZYDŁOWIEC ŚLĄSKI.

SOŁECTWA/WSIE: GRODZIEC, GRODZIEC DRUGI, MICHAŁÓWEK, SOSNÓWKA.

SOŁECTWA/WSIE: MAGNUSZOWICE, MAGNUSZOWICZKI, MOLESTOWICE, RADOSZOWICE, RUTKI, SARNY WIELKIE.

| Źródło - BIP Niemodlin;

Twój głos ma znaczenie.