HIT, czy KIT? otwarcie strefy ekonomicznej

Wielkie otwarcie strefy ekonomicznej, teren inwestycyjny w Niemodlinie przygotowany pod inwestorów. Jak dowiadujemy się na stronie UMiG, wśród uczestników wspomnianej uroczystości byli m.in.: burmistrz Niemodlina  -  Dorota Koncewicz,  wiceprezes  WSSE  Invest  -  Park - Krzysztof Drynda, członek Zarządu Województwa Opolskiego - Szymon Ogłaza, a także wykonawcy inwestycji i pracownicy Urzędu Miejskiego w Niemodlinie. Zastanawiające dlaczego nie pojawili się Radni?

Z wpisów w komentarzach, które pojawiły się na FB profilu wiceprezesa WSSE Invest - Park (Krzysztof Drynda - uczestnik otwarcia niemodlińskiej strefy), wszystko fajnie niestety jasno wynika jedno cyt.:

--

"przecież cała Polska ma być strefą ekonomiczną. Jakby obiektywnie nie spoglądać coś tu jest kitem"

na wpis odpowiedzi udzielił zaproszony przez Panią Burmistrz Dorotę Koncewicz,

Pan Krzysztof Drynda cyt:

--

" I będzie. Już od piątku "  Zrzut ekranu zamieszczamy poniżej.

--

Fakt nie do podważenia strefa przygotowana, tylko czy zgodnie z wizją i potrzebą ewentualnego przyszłego inwestora??? Rozmawiając z lokalnymi przedsiębiorcami w ich przekonaniu strefę ekonomiczną powinno się tworzyć w bliskim sąsiedztwie z obwodnicą a nie na terenach tracących walory świetnej lokalizacji. Kiedy możemy liczyć na pierwsze inwestycje? Dziś sobota 30 czerwca 2018r. Co więcej dodać, oceńcie sami - HIT, czy KIT?