2410 | Warunkowe otwarcie mostu!

przez Portal
Odsłony: 2617
Portal

Najprawdopodobniej 24 października nowy most na odcinku Niemodlin-Wydrowice, nad rzeką Ścinawa (droga nr 405) zostanie warunkowo oddany do użytku. Most ma długość 55,42 m. Rozbudowano jezdnię, chodnik, na nowym obiekcie pojawią się elementy bezpieczeństwa ruchu w postaci azyli dla pieszych.

--

Niestety z nowej przeprawy będą mogli korzystać wyłącznie piesi i rowerzyści. Ruch kołowy w dalszym ciągu będzie kierowany objazdami! Jak długo ograniczenie będzie obowiązywało nie wiemy. Poniżej załączamy zdjęcia z budowy - zdj. z pierwszej połowy października.

--

--

--

W tym wszystkim cieszy fakt, że piesi nie będą zmuszeni korzystać z kładki w zimie. Niestety stan nawierzchni na ulicy korfantego jest tragiczny, mamy nadzieje, że warunkowe dopuszczenie nie potrwa długo!

Dziękujemy za przesłane zdjęcia.

Skomentuj

Komentarze

  • Gość (Jan z Wydrowic)

    Fajnie wygląda ten most, ale dowiadujemy się że nasza Gmina nie ma do tego nic, bo remont wykonuje Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najgorsze jest to że nasza Burmistrzowa nawet palcem nie wpłynęła na to żeby wcześniej zapewnić kładkę dla dzieci, a to przecież ona rządzi miastem. Brak aktywności i walki o swoich ....