2410 | Warunkowe otwarcie mostu!

Portal

Najprawdopodobniej 24 października nowy most na odcinku Niemodlin-Wydrowice, nad rzeką Ścinawa (droga nr 405) zostanie warunkowo oddany do użytku. Most ma długość 55,42 m. Rozbudowano jezdnię, chodnik, na nowym obiekcie pojawią się elementy bezpieczeństwa ruchu w postaci azyli dla pieszych.

--

Niestety z nowej przeprawy będą mogli korzystać wyłącznie piesi i rowerzyści. Ruch kołowy w dalszym ciągu będzie kierowany objazdami! Jak długo ograniczenie będzie obowiązywało nie wiemy. Poniżej załączamy zdjęcia z budowy - zdj. z pierwszej połowy października.

--

W tym wszystkim cieszy fakt, że piesi nie będą zmuszeni korzystać z kładki w zimie. Niestety stan nawierzchni na ulicy korfantego jest tragiczny, mamy nadzieje, że warunkowe dopuszczenie nie potrwa długo!

Dziękujemy za przesłane zdjęcia.