KFC świętuje otwarcie 250 restauracji i rozdaje darmowe kubełki!

przez Biuro Prasowe KFC
Odsłony: 738
Portal
250 darmowych kubełków KFC, w 250 restauracjach w Polsce! Niemożliwe? A jednak! Popularna sieć restauracji ogłosiła otwarcie dwieście pięćdziesiątej restauracji KFC w Polsce i startuje z największą w historii firmy akcją promocyjną na polskim rynku, która będzie miała miejsce 28 listopada br.!
Najbliższą środę fani KFC zapamiętają na długo. Miłośnicy soczystych kawałków kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa właśnie tego dnia będą świętować otwarcie kolejnej restauracji w Polsce i na hasło „Prawdziwy kurczak, prawdziwy smak” będą mogli odebrać darmowy kubełek KFC.Akcja rozpocznie się o godzinie
10.00 we wszystkich restauracjach KFC w całej Polsce. W każdej z nich na Gości czekać będzie po 250 promocyjnych kubełków. Łącznie do zgarnięcia jest ich aż 62 500!
 
To największa tego typu akcja zorganizowana przez sieć restauracji KFC w Polsce!
 
Kubełek KFC to nie tylko jedna z najpopularniejszych pozycji w menu, ale również jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów KFC na całym świecie! Wyselekcjonowane, pochodzące od lokalnych dostawców, soczyste kawałki kurczaka o wyrazistym smaku są idealne dla miłośników czegoś naprawdę smakowitego!
 
Nowa restauracja mieści się w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach.
 
Świętuj wyjątkowy jubileusz razem z KFC!
 
Promocja trwa: tylko 28 listopada 2018 od godziny 10.00 do wyczerpania puli darmowych kubełków w każdej restauracji KFC.

 

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy