JESTEŚMY NA INSTAGRAMIE

Z przyjemnością informujemy o utworzeniu konta GminaNiemodlin na Instagramie ;-). Cel jest jeden, to wspólne działania i promowanie naszej małej pięknej ojczyzny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zamieszczania zdjęć o tematyce: Nasze miasto, Nasze wsie, ciekawe miejsca, atrakcje etc. Jeżeli nie posiadacie instagrama utworzyliśmy dla Waszej wygody specjalny adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Mając wiarę w ludzi, znając moc Instagrama i ceniąc Wasz talent do uwieczniania miejsc w obiektywie zachęcamy do promowania piękna Borów Niemodlińskich. Na życzenie, pod nadesłanym meilowo zdjęciem umieścimy nazwę użytkownika osoby, która jest autorem zdjęcia. Dziękujemy!