Wybory 2018 | Wyniki drugiej tury w Niemodlinie

przez Portal
Odsłony: 1135

Znamy Burmistrza Niemodlina, w drugiej turze wyborów samorządowych 4 listopada 2018r. zmierzyli się obecnie urzędująca Burmistrz Niemodlina - Pani Dorota Koncewicz oraz Kandydat na Burmistrza - Pan Mariusz Nieckarz.


 
Kandydaci:
 
Pani Dorota Koncewicz, (członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL))
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE (PSL) - uzyskała 2 573 głosów;
 
Pan Mariusz Stanisław Nieckarz, (nie należy do partii politycznej)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (PIS) - uzyskał 1 675 głosów;
 
Burmistrzowi, życzymy owocnej kadencji.
 

 

Łącznie na kandydatów oddano 4248 głosów.

 


Zobacz również artykuł: Wybory 2018 | Znamy Nowych Radnych Gminy Niemodlin!

Dziękujemy!

Skomentuj

Komentarze

 • Gość (MisyaP)

  Statystyczny wyborca w małych miejscowościach i wsiach ma dosyć polityki w mediach. Jest zmęczony upartyjnieniem życia publicznego. Może z większą ochotą głosowalibyśmy na niezależnych kandydatów , nie popieranych przez żadną partię? Myślę, że brakuje nam autorytetów społecznych. Tacy ludzie mają przecież moc. Są podziwiani, lubiani i pewnie łatwiej im zachęcać i przekonywać. No i chyba trzeba zacząć edukować. Kampania na rzecz udziału w wyborach musi się zaczynać w szkołach. Uczniowie powinni się uczyć postaw obywatelskich i przekonywać na własnej skórze, że to od nich zależy wynik wyborów.

 • Gość (Pytanko)

  @MisyaP: tylko jakim sposobem te pozostałe 8000 osób namówić do głosowania? No właśnie, nic się nie zmieni bo taki naród i taka mentalność. Tak samo to wygląda na najwyższym szczeblu, tak samo na lokalnym. Większość jak widać (taka prawda, większość nie głosowała w drugiej turze) ma to wszystko gdzieś, ważne żeby kupić browarka, zapalić fajure i pogadać 'na mieście' jaka to władza beznadziejna i ponarzekać na swoje niskie zarobki.

 • Gość (MisyaP)

  Niestety nic się nie zmieni. W kwestii zamykania ludziom ust, usuwania niewygodnych wypowiedzi na FB pod adresem włodarzy - to nie jest demokracja. Pani Koncewicz nie czuje się Burmistrzem wszystkich. Dobiera sobie wygodne głosy, a "reszta" po prostu się nie liczy. Najlepiej udawać, że nic się nie dzieje. Brak pokory. Na 10 510 wyborców jedynie 2573 oddanych na nią głosów. Szału nie ma.

 • Gość (mama)

  No niech tylko teraz nie rusza z budową nowego przedszkola , zaraz będą planować na co wydać pieniądze. Na mieście mówią że obecna dyrektor przedszkola szykuje się na dyrektora poradni w Niemodlinie coś ktoś słyszał? Nie damy się nabrać po raz drugi!

 • Gość (nieEdek)

  A ja czekałem na falę hejtu i nienawiści którą sugerowała Pani Koncewicz, a tu cisza.....
  Widocznie to chodziło o inny portal, jakiś bardziej tajemniczy. Ale teraz spora część społeczności Niemodlina, zaskoczona informacją o rezygnacji Urzędu Miasta Niemodlina z dotacji na ul.Lwowską, oczekuje na rzeczowe wytłumaczenie się z tego faktu przez Panią Burmistrz Koncewicz.
  Sąd w oddalonym wniosku uzasadnił że rację mieli społecznicy, których Pani Burmistrz raczej nie lubi. Niestety "władza" nawet ta najmniejsza, ma to do siebie że nie dopuszcza do głosu krytyki i oceny.,a to jest podstawa demokracji. Popieram odważnych i życzę wytrwałości

 • Gość (tu nie banują)

  informacja o rezygnacji jest dostępna na BIPie Urzędu Wojewódzkiego w tabelach z poszczególnymi inwestycjami

 • Gość (Tomek)

  Proszę o wskazanie osoby, która upubliczniła dla Państwa informację o rezygnacji z dofinansowania na ul. Lwowską.