UWAGA BĘDZIE ŚLISKO!

przez Mieszkanka

Zima nie odpuściła, znów będzie biało i ślisko! W nocy na południu Polski przewidywane są opady śniegu, temperatura będzie wahać się kilka oczek poniżej zera. Warto wstać nieco wcześniej, kierowców parkujących pod "chmurką" czekać będzie niestety odśnieżanie.

Wzmożoną ostrożność przyjdzie nam zachować również na chodnikach, niewielki minus w wielu miejscach zmieni drogi i chodniki w lodowisko. Uważajcie, warto ograniczyć spacery do minimum.

Wszystkim życzę cierpliwości. Pozdrawiam!

Mieszkanka