Fundusz obywatelski bez prawa wyboru?

Portal
Miniony tydzień to czas wywiadówek i licznych spotkań nauczycieli z rodzicami. Spotkania dotyczyły edukacji i organizacji roku szkolnego, jedno z takich spotkań swoją obecnością zaszczyciła Pani Burmistrz. Jak się później okazało powód wbrew pozorom był zupełnie odmienny. Na spotkaniach z wychowawcami, w poszczególnych klasach wręczane były karty z prośbą "o wypełnienie danych w karcie" zachęcanie do głosowania na MARSZAŁKOWSKI BUDŻET OBYWATELSKI WOJEWÓDZTW OPOLSKIEGO NA 2020R.

Uwaga słowo "WYPEŁNIENIE" jest tu jak najbardziej trafne, bo o wyborze preferowanego zadania nie było mowy. Karty miały już wcześniej zaznaczony znak X przy zadaniu nr 3.

Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę ciągu pieszo-rowerowego na trasie Niemodlin-Tułowice Małe.

Na wspomnianych wcześniej kartach widnieje jeszcze jedna propozycja dotycząca naszej gminy, mianowicie zadanie zaproponowane przez Zamek Niemodlin poz.nr 6 Zamek z kluczem wiolinowym - realizacja filmu dokumentalnego Zamku w Niemodlinie.

na zadanie związane z zamkiem głosować można pod linkiem:

Zachęcam wszystkich mieszkańców do oddania głosu na jedno z zaproponowanych zadań zgodnie z Państwa preferencjami. Głosować można również pod linkiem:

Głosować można od 10 września do 25 września 2019, głos ważny to 1 głos na zadanie o zasięgu powiatowym i 1 głos na zadanie o zasięgu subregionalnym

Pozdrawiam.