101 rocznica - Roczne opóźnienie w odsłonięciu tablicy?

Rośnie liczba zapytań ws. odsłonięcia tablicy upamiętniającej rocznicę odzyskania niepodległości. Drodzy czytelnicy gminaniemodlin.pl jest niezależnym portalem lokalnym, Waszym miejscem w sieci. Nie jesteśmy administratorem strony niemodlin.pl i nie odpowiadamy za błędy, czy jakiekolwiek działania prowadzone z inicjatywy Urzędu Miasta i Gminy Niemodlin.

Nie podlega wątpliwości, że w 101 rocznicę odzyskania niepodległości odsłonięto uroczyście w Niemodlinie płytę wskazującą na 100 rocznicę. Wszelkie zastrzeżenia, czy pytania w tej sprawie prosimy kierować do administratora strony niemodlin.pl tj. Urzędu Miasta i Gminy Niemodlin.

źródło: www.niemodlin.pl

Dziękujemy za nadsyłane zapytania.

Zespół Portalu