Lepsza Strona Miasta - Lekcje patriotyzmu.

W piątek 8 listopada, członkowie Grupy Niemodlin - Lepsza Strona Miasta zorganizowali lekcje Patriotyzmu w Zespole Szkół imienia Bolesława Chrobrego. Młodzi ludzie przypomnieli w jakich okolicznościach Nasz Kraj utracił wolność i jak potężne poświęcenie oraz zaangażowanie wielu Polaków było konieczne by następnie odzyskać niepodległość.

Udało się wzbudzić duch patriotyzmu i odświeżyć między innymi wiedzę, kim byli "Ojcowie Niepodległości". Prowadzący zobrazowali jak wygląda oraz jak ważny jest patriotyzm  🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

--

Na koniec grupa uczestniczyła we wspólnym świętowaniu 11 listopada uczestnicząc w mszy świętej a następnie w uroczystość odsłonięcia pomnika z okazji "100-lecia Niepodległości".

Możemy być dumni, że młodzi ludzie cenią wolność i poruszają tak ważną kwestię patriotyzmu, kwestię często na co dzień zapominaną i niestety coraz częściej postrzeganą niezgodnie z definicją.

Pamiętamy, dziękujemy!