NIEMODLIN OFERTY OBWODNICA

przez Super User
Odsłony: 4246

W dniu dzisiejszym, wtorek 26.01.2018 r. zostały otwarte oferty na projekt i budowę obwodnicy Niemodlina w ciągu DK nr 46. Zainteresowanych budową drogi jest 9 firm. Wszystkie 9 zaproponowało 36 miesięczny czas realizacji.

Najwyższa oferta wynosi 367 659 155,10 PLN. Natomiast najniższa oferta wynosi 264 162 952,00 PLN. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 222 537 000,00 PLN. Komisja przetargowa dokona weryfikacji ofert i wybierze ofertę najkorzystniejszą. Zadaniem Wykonawcy wybranego w drodze przetargu, będzie zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Niemodlina w ciągu DK nr 46. Trasa ma mieć klasę drogi GP (o ruchu głównym przyspieszonym) w przekroju 2 + 1 od początku obwodnicy w okolicach Brzęczkowic do węzła Niemodlin gdzie przekrój ma zmienić się na 2 x 2 do końca obwodnicy, czyli wylotu w stronę autostrady A4 na północ od Niemodlina.

W ramach zadania powstaną:

obiekty inżynierskie – 9 szt., w tym:

estakady - 1 szt. (nad rz. Ścinawa Niemodlińska oraz stawami)
mosty – 1 szt. (nad kanałem Wydrowickim)

wiadukty – 7 szt., w tym:

  • zintegrowany przejazd gospodarczy z przejściem dla zwierząt
  • w ciągu drogi powiatowej 15150
  • nad PKP (Opole – Gracze) i drogą powiatową DP 15160
  • w ciągu drogi gminnej DG01
  • w ciągu obwodnicy
  • przejście dla zwierząt
  • w ciągu DW 435

węzły – 2 szt. (węzeł „NIEMODLIN”, węzeł „SOSNÓWKA”)

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy
Jeśli potrzebujesz pomocy, przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najwygodniejsze korzystanie z portalu. Kliknij pytanie poniżej, aby wyświetlić odpowiedź.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu portalu, skontaktuj się z nami i już dziś twórz artykuły, dziel się pasją, opiniami oraz informacjami. Pamiętaj gminaniemodlin.pl nie pobiera opłat i nie wypłaca honorarium, ani jakiejkolwiek innej formy wynagrodzenia za treści wprowadzane do Serwisu. Materiały na artykuł możesz przesłać (bez konieczności posiadania konta) korzystając z formularza kontaktowego i/lub bezpośrednio na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu uniknięcia nieprzemyślanych i obraźliwych wypowiedzi, każdy materiał przed opublikowaniem poddawany jest akceptacji.

Nasz serwis zbiera wyłącznie informacje przekazane dobrowolnie przez użytkownika. Poprzez wprowadzenie swoich danych osobowych, użytkownik wyraża zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informujemy, że serwis zapisuje informacje dotyczące parametrów połączenia (tj. czas połączenia, adres IP). Administrator serwisu nie udostępniają i nie odsprzedają danych osobowych użytkowników. 

Jakiekolwiek dane dotyczące Użytkownika zostaną ujawnione wyłącznie organom ścigania w przypadku wynikającym z nakazu jednostki uprawnionej do takich czynności. Ważne odpowiedzialność za treści wprowadzone, oraz użyte materiały ponosi sam użytkownik.

Zamieszczanie i utrzymanie wizytówek firm jest bezpłatne. Również za zamieszczenie baneru reklamowego na stronie portalu nie pobieramy opłaty.

Użytkownicy zobowiązują się do korzystania z portalu zgodnie z Regulaminem i ogólnie przyjętymi zasadami netykiety. Treści powszechnie uważane za obraźliwe, jak i materiały naruszające prawa autorskie lub pokrewne osób trzecich powinny zostać zgłoszone Redakcji.