Sady - Kto wysłucha mieszkańców?

Sady to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, w której powstało wiele nowych domów. W trakcie realizacji obecnej inwestycji, jaką jest projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rolny „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z rozbudową sieci wodociągowej w Sadach gm. Niemodlin – 1 etap”, mieszkańcy kilku z tych domów zwrócili się z oficjalnym pismem do Gminy, prosząc o przyłączenie ich posesji do kanalizacji.

Pożar przedszkola w Niemodlinie- utracone szanse!
Odsłony: 2022

Tym pożarem w ostatnich dniach żyła cała gmina. Przedszkole nr 2 w Niemodlinie to budynek, który tak naprawdę dawno powinien być zastąpiony nowym od wielu lat. To, wyborcza niezrealizowana obietnica od kilku kadencji! Co najgorsze, to miejsce jak się przekonaliśmy jest niebezpieczne dla milusińskich. To nie przedszkole, jak pisze nasz czytelnik, to barak.