Sady - Kto wysłucha mieszkańców?

Sady to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, w której powstało wiele nowych domów. W trakcie realizacji obecnej inwestycji, jaką jest projekt finansowany przez Europejski Fundusz Rolny „Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z rozbudową sieci wodociągowej w Sadach gm. Niemodlin – 1 etap”, mieszkańcy kilku z tych domów zwrócili się z oficjalnym pismem do Gminy, prosząc o przyłączenie ich posesji do kanalizacji.

Czytaj więcej
Pożar przedszkola w Niemodlinie- utracone szanse!

Tym pożarem w ostatnich dniach żyła cała gmina. Przedszkole nr 2 w Niemodlinie to budynek, który tak naprawdę dawno powinien być zastąpiony nowym od wielu lat. To, wyborcza niezrealizowana obietnica od kilku kadencji! Co najgorsze, to miejsce jak się przekonaliśmy jest niebezpieczne dla milusińskich. To nie przedszkole, jak pisze nasz czytelnik, to barak.

Czytaj więcej
KTO BOGATEMU ZABRONI - brud na ulicach.

Od kilu miesięcy możemy zobaczyć wpisy i hymny pochwalne na temat nowo powstającej galerii handlowej w Niemodlinie na kontach naszych gminnych władz ( no może nie wszyscy, bo znaczna część mieszkańców jest ocenzurowana i ma zamknięte usta) Pani Burmistrz się cieszy- przedsiębiorcy zwłaszcza Ci zlokalizowani w centrum boją się o swoja przyszłość.

Czytaj więcej