LVIII Sesja Rady - Nagranie 2018

przez Zbigniew Palak
Odsłony: 3136

Dnia 27 września 2018r. (czwartek) o godz. 16:00 w sali obrad Rady Miejskiej przy ul. Bohaterów Powstań Śląskich 34 w Niemodlinie odbyła LVIII sesja Rady Miejskiej. Przebieg Sesji zarejestrowany został w systemie audio i wideo przez UM Gmina Niemodlin Youtube.

W gminie Niemodlin od stycznia 2016 roku do grudnia 2017 roku sesję Rady Gminy rejestrowało Stowarzyszenie Ziemi Niemodlińskiej. Dostęp do nagrań z sesji miał każdy mieszkaniec nieodpłatnie za pośrednictwem mediów, w tym m.in. portalu Gminaniemodlin.pl.

Zapoczątkowane przez Stowarzyszenie Ziemi Niemodlińskiej działania, czyli rejestrowanie i udostępnianie nagrań z posiedzeń, zgodnie z obowiązującymi przepisami od 2018 roku przejęła Jednostka Samorządu Terytorialnego. Mieszkańcy mają możliwość bez konieczności czynnego udziału w posiedzeniach, śledzić i interesować się ważną sferą życia.

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy