NIEMODLIN | NOWE OSIEDLE CHOPINA

przez Portal
Odsłony: 4815

Przy ul. Chopina w Niemodlinie powstaje nowe osiedle w zabudowie szeregowej. Już w budowie jest 6 pierwszych szeregówek, większość została zarezerwowana. Pierwsi nabywcy podpisali umowy rezerwacyjne.

Obecnie powstają 3 segmenty o identycznym rozkładzie pomieszczeń i 3 kolejne (różne). Pojedynczy segment liczy powierzchnię od 100m² do 120m² i zależnie od woli kupującego powstanie z garażem lub bez. Nowy styl na którym opiera się projekt osiedla, niczym nie przypomina typowych szeregówek. Projekt jest nowoczesny, bardzo efektowny i dopracowany w każdym szczególe.

Nowe osiedle w Niemodlinie, będzie z pewnością atrakcyjnym miejscem dla młodych małżeństw z dziećmi. W pobliżu osiedla zlokalizowana jest niezbędna infrastruktura: Szkoła Podstawowa NR1, Ośrodek Kultury, Hala Sportowa, Przystanek Autobusowy, Przedszkole NR2, Plac zabaw, Ośrodek Zdrowia i sklepy.

Inwestor i architekt Maciej Rempalski potwierdza, w tym roku rozpocznie się budowa sześciu kolejnych obiektów. Na całej działce powstanie ich około 30. Inwestycja realizowana jest przez zespół młodych i ambitnych architektów mających za sobą kilkadziesiąt udanych projektów, znany oraz doceniony przez władze Wrocławia, Warszawy, Kępna. Klucze do pierwszych właścicieli trafią już zimą. 

Atrakcyjne osiedle i jego nowi mieszkańcy, to bez wątpienia potrzebny impuls dla malowniczo położonego miasteczka a takim z pewnością jest Niemodlin.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem poniżej zamieszczamy dane kontaktowe i materiały.

 

-

-

-

-

-

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres biura:

modern studio architektury architekt maciej rempalski
Tel. biuro 533848625, kom.697227322, www.modernstudio.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Drzymały 2, 49-100 Niemodlin

-

Dziękujemy za zainteresowanie.

-

-

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy