Gotowi na nową odsłonę?

Lokalny niemodliński portal w nowej odsłonie. Miejsce tworzone przy zaangażowaniu mieszkańców zyskuje świeże i mamy nadzieje ciekawsze oblicze. Prace nad obecną szatą graficzną oraz całym zapleczem trwały od przeszło roku.

Nie mogło zabraknąć ulubionych elementów...

Cieszące się największą popularnością informator, placówki, fotografie i komentarze bez nich dziś nie sposób wyobrazić sobie gminy Niemodlin. Choć przyzwyczailiśmy się do dawnej formy, konieczne było wprowadzenie zmian.

Wkrótce miną 4 lata od zamieszczenia pierwszego artykułu i tym samym powstania portalu. Od tego czasu stronę odwiedziło 1 589 743 czytelników [dane na dzień 26 styczna 2018 roku]. Wspólnie poruszyliśmy wiele tematów, reagowaliśmy na problemy, realizowaliśmy zadania, razem uczestniczyliśmy w wielu wydarzeniach. Gdyby nie Wasze zaangażowanie w tworzenie portalu, zapał pewnie szybko by zgasł. To dzięki Waszym artykułom i nowym pomysłom zapadła decyzja o rozbudowie strony.

Każdego dnia w życie Niemodlina angażują się mieszkańcy, przedsiębiorcy i samorządowcy. To jedna z niewielu gmin jakie znam, w której gro osób poświęca często swój prywatny czas i realizuje działania społeczne. To zaangażowanie sprawia, że nasza gmina z każdym działaniem staje się lepsza, bezpieczniejsza i piękniejsza.

Gotowi na więcej pracy? Oczywiście, że tak!

Obecnie razem z Wami poznajemy portal na nowo i jesteśmy gotowi do wdrażania kolejnych pomysłów, zamieszczania artykułów, promowania wydarzeń i tworzenia naszego miejsca w sieci. Jednocześnie dziękujemy za wsparcie, zaufanie i zaangażowanie. Dziś za sprawą internetu, telefonów każdy może być autorem ciekawego wpisu. Rozpoczynamy więc prace i mamy nadzieje, że nowe elementy będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem. Zapraszamy wszystkich do współtworzenia portalu gminaniemodlin.pl, naszego miejsca w sieci.

Wszystko co najlepsze pozostało bez zmian :)

Bezpłatny i niezależny portal lokalny dla mieszkańców w nowej szacie graficznej. Zapraszamy do współtworzenia niemodlińskiego portalu lokalnego.