A4 | NOWA RESTAURACJA KFC RZĘDZIWOJOWICE

przez Biuro Prasowe KFC

Smakoszy KFC zapraszamy na wielkie otwarcie! Już we wtorek, 28 listopada o godzinie 11:00 swoją działalność rozpocznie nowa restauracja przy autostradzie A4. Lokal wzbogaci ofertę Miejsca Obsługi Podróżnych Rzędziwojowice w kierunku Katowic.

Nowy lokal powstał na 219 kilometrze często uczęszczanej autostrady A4 na terenie punktu obsługi podróżnych w miejscowości Rzędziwojowice w gminie Niemodlin na odcinku między Wrocławiem, a Katowicami. To już czwarta restauracja sieci serwującej kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa na trasie A4.

Restauracja ma powierzchnię ponad 260m2, a na sali jadalnianej znajduje się aż 90 miejsc siedzących. Do dyspozycji Gości będzie bezpłatne WiFi oraz przestronny parking. W lokalu będzie można zamówić produkty z oferty klasycznej oraz śniadaniowej.

Dostępność dla Gości to podstawa biznesu KFC, dlatego zawsze otwieramy restauracje w atrakcyjnych punktach komunikacyjnych. Nowy obiekt ze względu na lokalizację będzie służył przede wszystkim jako miejsce odpoczynku i posilenia się przed dalszą podróżą. Wierzymy, że nasza oferta spełni oczekiwania zmotoryzowanych Gości – komentuje Agnieszka Stolc-Karczewska, General Manager restauracji.

-

W dniu uroczystego otwarcia na pierwszych 100 Gości będzie czekała wyjątkowa oferta: słynny kubełek wypełniony skrzydełkami Hot Wings za symboliczną złotówkę. Ponadto, restauracja przygotowała szereg atrakcji dla najmłodszych, m.in. zabawy z animatorkami, które pomalują dzieciom twarze oraz fotobudkę, gwarantującą świetną zabawę również dorosłym.

KFC w Rzędziwojowicach będzie otwarte codziennie w godzinach 7:00-23:00.

KFC
to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 80 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania  w restauracjach KFC przygotowywane są ze świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i obsługi, w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w ponad 18 000 restauracji sieci w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 230 restauracji KFC. Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.kfc.pl/ oraz na FanPage na portalu Facebook: http://www.facebook.com/kfcpolska.

AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza ponad 1500 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 15 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rumunii, Rosji, Austrii, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Niemczech i Chinach.