Podatek od nieruchomości w górę?

W najbliższy czwartek 18-tego października 2018 roku podczas planowanej sesji, Rada Miejska w Niemodlinie podejmie decyzję o zmianie uchwały w sprawie określenia stawek podatku od nieruchomości. Czy czeka nas kolejne uszczuplenie naszego skromnego portfela? Poniżej dołączamy skany projektów uchwał.

• Gość (boguś)

caramba też bym chętnie poczytał, tylko Pani Burmistrz ma swój portal i swojego redaktora z Nysy, Już blisko od 4 lata odnoszę wrażenie, że Urząd woli zamieszczać te materiały, które chce i w takich miejscach, które kontroluje. Niestety ale w mojej ocenie i informacja o podwyżce też dobrze, że tu jest i choć wolałbym obniżki jak dla mnie lepiej wiedzieć prędzej niż zaskoczyć się debetem któregoś dnia.

• Gość (caramba)

zamiast inf. o podwyżkach chciałbym usłyszeć lub przeczytać inf o pozyskanych środkach finansowych z przeróżnych funduszy europejskich lub innych na rozbudowę , przebudowe lub modernizację infrastruktury w naszej gminie , jak prężnie działa wydział w naszym magistracie i jakie odniósł sukcesy w tej dziedzinie i jakie porażki

• Gość (Kazimierz)

To chyba normalne ze za coś trzeba spłacić tegoroczne zadłużenie na ok 5 miln. Nie wiem dlaczego miałbym si ę dziwić.

• Gość (Adam)

4 zmarnowane lata dla Niemodlina i całej Gminy, czas na zmiany, trzeba pogonić te nieudolne towarzystwo.

• Gość (Maria)

Wszystko drożeje, żeby w pracy były tak częste podwyżki jak w żywności, paliwie i podatkach. Skąd na to wszystko brać?