Reprymenda i samoocenzurowanie.

przez Mieszkańcy - Rodzice

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do cenzury jaka ma miejsce na oficjalnym gminnym koncie - FB.

Już nawet nie dziwi fakt, że to my z naszych podatków opłacamy pracownika, który pod dyktando włodarza usuwa nasze komentarze, tj. trudne pytania, prośby czy opinie na temat np. szkodliwych inwestycji czy choćby likwidacji placówek oświatowych. Nie zdumiewa nas już fakt,  że informacje ogólnogminne i ważne dla mieszkańca gminy docierają tyko do wybranej grupy osób tzn tylko tej chwalącej i przyklaskującej włodarzom. To co wydarzyło się 8 kwietnia  zaskoczyło wszystkich. Pani Burmistrz ocenzurowała samą siebie. Po publikacji pisma, które miało na celu ośmieszyć i zamknąć usta jednemu z właścicieli prywatnej placówki przedszkolnej wylała się na Naszą Włodarz fala krytyki.

Wbrew zamiarom, mieszkańcy niemal całej gminy wyrazili swoje oburzenie. Rodzice chwalili palcówkę i zaangażowanie w edukację ich pociech, krytykując tym samym stan placówek oświatowych gminnych i poziom nauczania.

To zapewne przerosło autorkę pisma bo w szybkim czasie ocenzurowała nie tylko rodziców, mieszkańców ale i samą siebie.

Akademia małego Sportowca Dinolandia, bo o tej placówce mowa to wyjątkowe miejsce, podziwiane i doceniane nie tylko na terenie gminy ale i przez władze Województwa Opolskiego. Centrum Zabaw Dinolandia Niemodlin i Żłobek Akademia Małego Sportowca Dinolandia zostały wyróżnione przez Marszałka Województwa Opolskiego za efektywne wykorzystanie funduszy unijnych "Opolskie gwiazdy Europy"

CZY OTRZYMANĄ DOTACJĘ PLACÓWKA DOBRZE WYKORZYSTAŁA I CZY WARTO INWESTOWAĆ W EDUKACJĘ MAŁYCH POCIECH MOGĄ PAŃSTWO SPRAWDZIĆ KLIKAJĄC W ODNOŚNIK OBOK >>> TUTAJ <<<

ŹRÓDŁA MATERIAŁÓW

- Konto: Niemodlin Miasto i Gmina