Czy straciliśmy szansę na remont basenu?

przez Portal
Odsłony: 1608
Portal

Na adres redakcyjnej skrzynki otrzymaliśmy informację dotyczącą wyników drugiego naboru do Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych

30 mld zł rozdysponowano pomiędzy jednostki samorządu terytorialnego w ramach drugiej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, której wyniki ogłosił w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki.

- -

 

- -

 

Z przesłanej informacji dowiadujemy o ogromnych środkach jakie pozyskał powiat strzelecki w kwocie 10.000.000.00 zł. na cel : Modernizacja kompleksu sportowego Centrum Rekreacji Wodnej i Sportu w Strzelcach Opolskich (link do artykułu na stronie RADIO OPOLE kliknij obok >>> RADIO OPOLE <<< oraz powiat oleski w kwocie 13.726.963.18 zł. na cel : Rewitalizacja kompleksu basenów w Oleśnie.

- -

 

- -

- -

Autor wiadomości zadaje proste pytania: Czy basen zlokalizowany w Lipnie nie wymaga remontu? Gdzie był Niemodlin jak można było sięgnąć po ogromne środki? Z doniesień medialnych możemy się dowiedzieć, że z programu Polski Lad 100% gmin otrzymało dofinansowanie na jaki cel zdecydowali włodarze. Czy decyzja Naszych włodarzy wydaje się słuszna? Pytania zadane na łamach portalu w imieniu autora kierujemy do włodarzy naszej gminy.  Znasz odpowiedź na powyższe pytania? Podzieli się nią w strefie komentarzy pod niniejszym artykułem. Dziękujemy

Więcej informacji dot. drugiego naboru uzyskasz klikając w link obok >>> czytaj więcej <<<


Dziękujemy za przesłane materiały.

Źródło - Serwis Samorządowy PAP

 

Skomentuj

Komentarze

  • Gość (Jan)

    A przypadkiem przewodniczący rady nie jest ratownikiem? To nie była jego obietnica wyborcza? Jak to Bartosz jest? Dostałeś funkcje za poparcie to się teraz wykaż. Udowodnij że słusznie sobie dietę podniosłeś.

  • Gość (eSSeldowiec)

    Cała kasa na wybory samorzadowe. Nie wydamy ani złotówki. Trzeba zapłacić paziom przy urnach.