O portalu GminaNiemodlin.pl

przez Portal
Odsłony: 638

Drodzy czytelnicy, mieszkańcy gminy Niemodlin,

Pragniemy przypomnieć, że portal społecznościowy www.gminaniemodlin.pl powstał dzięki zaangażowaniu mieszkańców. Prowadzą go oni i artykuły są również tworzone przez nich. Twierdzenie, iż portal jest wrogi Pani Burmistrz lub jest portalem opozycyjnym jest krzywdzące. Przypomnijmy: Pani Koncewicz jako kandydatka na Burmistrza i kontrkandydatka Burmistrza Stankiewicza sama zwracała się o publikacje materiałów przedwyborczych i powyborczych przesyłając je na adres naszej redakcji (o to jeden z nich): 

- -


 

- -

- -

 

Redakcja nie widzi problemu w umieszczaniu materiałów przesyłanych przez Burmistrza lub przez gminę, a wręcz uważa to za wskazane ze względu na szacunek do wolnej wypowiedzi. Portal jest neutralną platformą stworzoną w celu udostępnienia informacji dotyczących gminy z jej mieszkańcami. Nie jest sponsorowany przez nikogo, i nie jest od nikogo zależny.

Obecnie część mieszkańców nie ma dostępu do ogólnych informacji, jednak musimy zaznaczyć, że nie umieszczamy materiałów o treści propagandowej i nie cenzurujemy naszych czytelników. Uważamy, że każdy człowiek ma prawo do wyrażania swojego zdania, bez względu na afiliacje polityczne bądź religijne.

 

Z wyrazami szacunku,

redakcja portalu - gminaniemodlin. pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy