Kto tworzy portal?

przez Super User
Odsłony: 1471

Redaktor, od razu wielkie słowo! Tak samo jak redakcja nie uważa się za redakcję, tak i zemnie redaktor żaden. Odkąd trafiłem w 2015 roku na ów portal i dzięki innym mieszkańcom oraz poświęcanej przez nich chwili (krótszej, bądź dłuższej) wiedziałem więcej... Mogłem spojrzeć na pewne tematy z innego punktu... Nagle przyszła myśl, dlaczego nie współtworzyć tego miejsca razem z innymi? Wcale nie trzeba niczego wyszukiwać, samoczynnie trafiam na jakiś temat, aparat fotograficzny w telefonie, kilka chwil na sklecenie kilku zdań. Przesyłam treść i zdjęcia no i gotowe tak powstało kilka moich artykułów :) w tym wirtualnym ale jakże naszym niemodlińskim małym świecie. Dlaczego tylko duże miasto ma mieć ciekawy portal? Teraz nowe oblicze, jak dla mnie super! Oby tak dalej.

Mam nadzieje, że uda się wdrożyć prosty mechanizm tworzenia artykułów i to przyciągnie większą ilość mieszkańców do tworzenia ciekawych artykułów, zwiększenia informacji, fotorelacji itp.

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy