Tak wszystko się zaczyna...

przez Super User
Odsłony: 1441

Wtorek, 20 maja 2014 roku, godz. 10:14 za sprawą pierwszego artykułu zawierającego" Przydatne informacje, lista lokali i okręgów wyborczych - po zmianach" zaistniał w internecie niezależny, lokalny, niemodliński portal gminaniemodlin.pl. Wcześniej długo pracowaliśmy nad ostatecznym wyglądem, ucząc się wszystkiego od przysłowiowego zera. Choć istnieje przekonanie, że wyszukiwarka Google wie wszystko, przez dłuższy czas o nas nie wiedziała nic. Tak liczba odwiedzin portalu nie przekraczała 10-ciu mieszkańców dziennie. Z każdym tygodniem w coraz szerszym gronie powstawały nowe artykuły, poruszaliśmy kolejne tematy i problemy, pisaliśmy o wydarzeniach tworząc nowe materiały. Wszystko zaczyna się od małych rzeczy i Wy drodzy Mieszkańcy za sprawą nadsyłanych materiałów tworzycie ten mały portal po dziś dzień.

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy