KGKS Krasna Góra potrzebna pomoc!

przez n/d
Odsłony: 1716
 
Na skrzynkę redakcji wpłynął materiał przesłany przez kibica KGKS Krasna Góra. Okazuje się, że młodzi sportowcy proszą o wsparcie finansowe na zakup traktorka do koszenia trawy, na swoim boisku treningowym.

Niestety władze gminy nie wspierają klubu, dlatego zdeterminowani piłkarze zorganizowali zbiórkę złomu oraz internetową zrzutkę. Stary sprzęt nie nadaje się już do użytku ( wielokrotnie naprawiany ciągle się psuje) Sprawa oczywista, bez zadbanego boiska sportowcy rozwijać się i wygrywać nie będą. Dlatego bardzo prosimy o wsparcie zrzutki w poniższym linku.

- -

kliknij w odnośnik obok >>>>  ! POMOC ! KGKS Krasna Góra  <<<< kliknij w odnośnik obok

- -
 
„Witamy. Jako zarządcy klubu KGKS Krasna Góra, zwracamy się do ludzi dobrej woli o pomoc w zbiórce funduszy na zakup nowego traktorka do koszenia trawy na naszym obiekcie sportowym. Kilka lat temu dzięki zdeterminowaniu kilku osób udało się nam na nowo powrócić na mapę opolskiej piłki nożnej. Prowadzenie takiego stowarzyszenia wymaga wiele wysiłku, ale dzięki wielkiemu zaangażowaniu kilku osób związanych bardzo z Klubem dajemy radę do dnia dzisiejszego. Ale dziś drodzy sympatycy tego rodzaju sportu jesteśmy zmuszeni prosić was o pomoc. Chcielibyśmy zakupić nowy traktorek do koszenia trawy, abyśmy mogli nadal pielęgnować nasz obiekt w trakcie rozgrywek oraz dbać o Niego podczas przerw między sezonami. Obecny sprzęt, który posiadamy, nie nadaje się już do użytku. Ciągle naprawy obecnego traktorka zabierają nam bardzo dużo czasu oraz funduszy, które prywatnie wykładamy na wszelkie naprawy. Niestety gmina również nie pomaga nam w żadnym stopniu, aby sport trwał w naszej miejscowości. Za każdym razem słyszymy: brak funduszy ;( . Na rozgrywki w całej rundzie dostajemy z gminy zaledwie 7 tysięcy, gdzie to ledwo starcza na bieżące opłaty … niestety nie mamy pomocy z żadnej strony. Bierzemy udziały w różnych konkursach, w których możemy pozyskać jakiekolwiek fundusze, lecz niestety do tej pory każdy nasz udział kończył się odrzuceniem; ( wiec dziś do was drodzy Państwo kierujemy prośby o pomoc. Jesteśmy pełni nadziei, że uda nam się spełnić to dzięki Państwa pomocy. Z całego serca wierzymy, że są jeszcze ludzie dobrej woli, którzy nam w tym pomogą!! Z wyrazami szacunku Klub KGKS Krasna Góra”
 
- -
 
- -
 
- -
Piłkarzom życzymy, aby swój cel osiągnęli jak najszybciej, bo sezon treningowy w pełni. W życiu sportowym w ataku, w obronie czy na środku pomocy, by przeciwnicy ze strachu nie spali po nocy! Spełnienia marzeń, dużo radości i na liście królów strzelców obecności!
- -

A naszej włodarz, tak dla przypomnienia przesyłamy ulotkę, a w szczególności prosimy przypomnieć sobie 8 pkt. swojego programu wyborczego! A mianowicie obiecywała Pani: Opracowanie koncepcji rozwoju sportu w gminie Niemodlin. Współpraca i wsparcie dla rozwoju sportu na wsi.

- -
 
 
- -
 

Dziękujemy za nadesłany materiał i jeszcze raz prosimy o wsparcie młodych sportowców. Redakcja - gminaniemodlin.pl

 

źródło  - portal społecznościowy FB

             - zrzutka.pl

Skomentuj

Komentarze

  • Brak komentarzy