Jeśli potrzebujesz pomocy, przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najwygodniejsze korzystanie z portalu. Kliknij pytanie poniżej, aby wyświetlić odpowiedź.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu portalu, skontaktuj się z nami i już dziś twórz artykuły, dziel się pasją, opiniami oraz informacjami. Pamiętaj gminaniemodlin.pl nie pobiera opłat i nie wypłaca honorarium, ani jakiejkolwiek innej formy wynagrodzenia za treści wprowadzane do Serwisu. Materiały na artykuł możesz przesłać (bez konieczności posiadania konta) korzystając z formularza kontaktowego i/lub bezpośrednio na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu uniknięcia nieprzemyślanych i obraźliwych wypowiedzi, każdy materiał przed opublikowaniem poddawany jest akceptacji.

Nasz serwis zbiera wyłącznie informacje przekazane dobrowolnie przez użytkownika. Poprzez wprowadzenie swoich danych osobowych, użytkownik wyraża zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO). Informujemy, że serwis zapisuje informacje dotyczące parametrów połączenia (tj. czas połączenia, adres IP). Administrator serwisu nie udostępniają i nie odsprzedają danych osobowych użytkowników. 

Jakiekolwiek dane dotyczące Użytkownika zostaną ujawnione wyłącznie organom ścigania w przypadku wynikającym z nakazu jednostki uprawnionej do takich czynności. Ważne odpowiedzialność za treści wprowadzone, oraz użyte materiały ponosi sam użytkownik.

Zamieszczanie i utrzymanie wizytówek firm jest bezpłatne. Również za zamieszczenie baneru reklamowego na stronie portalu nie pobieramy opłaty.

Użytkownicy zobowiązują się do korzystania z portalu zgodnie z Regulaminem i ogólnie przyjętymi zasadami netykiety. Treści powszechnie uważane za obraźliwe, jak i materiały naruszające prawa autorskie lub pokrewne osób trzecich powinny zostać zgłoszone Redakcji.