List mieszkańca - Zakaz w Magnuszowicach!

przez Nd

Od mieszkańca naszej gminy do naszej redakcji wpłynęło następujące zapytanie odnośnie ulokowanych zakazów.

"Już od kilku miesięcy jest zakaz zarówno przy młynie w Magnuszowicach jak i dębu w Szydłowcu. Jest tam kawałek terenu również wygrodzony a była tam wewnętrzna droga gminna. Dlaczego zostało to zamknięte? Czy dostęp do mostku został sprzedany, czy to jakaś samowola? Do dębu można dojechać z drugiej strony jak się sforsuje błoto. Szkoda, bo to niezwykle ciekawe miejsce na szlaku rowerowym, na którego utrzymanie też widocznie nie ma kasy."

Może ktoś z Państwa posiada wiedzę w tym temacie i zna odpowiedź na zadane pytania. Zapraszamy do komentowania.

Serdecznie dziękujemy za nadesłany materiał - Zespól portalu