Integracyjna kwaśnica!

Na prośbę mieszkańców śledzących pilnie stronę Urzędu Miejskiego w Niemodlinie, publikujemy nadesłany fragment sprawozdania z działalności Pani Burmistrz Doroty Koncewicz. Szczególną uwagę przykuwa punkt w którym niemodlinianie zostali poinformowani o ważnym aspekcie, jakim było publiczne gotowanie kwaśnicy w miejscowości Sidzina gmina Skoroszyce. Jak to wpłynie na rozwój naszej gminy, któż to wie?

W nadesłanej wiadomości jeden z mieszkańców zastanawia się nad kulinarnym talentem oraz smakiem? Zapewne w tej materii całość wypadła całkiem nieźle.  Może powstaje konkurencja dla słynnego niemodlińskiego karpia z wyspy? Załączamy fragment sprawozdania z podkreślonym punktem, który otrzymaliśmy od Pani "Ciekawej".

Wszystkim mieszkańcom dziękujemy za zaangażowanie w tworzenie portalu.