Sobotnie spotkanie nowe przedszkole!?

przez Młoda-Mama

Na tablicy ogłoszeń przedszkola nr2 w Niemodlinie pojawiła się tajemnicza informacja o sobotnim spotkaniu ws. nowego przedszkola. Zastanawiające jest, co kryje się pod słowem "nowe"? Czy rozmowa będzie dotyczyła prywatnej inwestycji i powstającej akademii sportowca? Czy pod słowem "nowe" kryje się rozmowa o zmianie lokalizacji i poruszony będzie, słynny już pomysł przeniesienia przedszkola do Zespołu Szkół w Niemodlinie?

A może mając na myśli nowe, Pani Burmistrz zamierza wybudować w trybie pilnym nowy kompleks przedszkolny? Choć nie posiadam starej ulotki wyborczej sprzed 4 lat, to świetnie pamiętam tę kluczową obietnicę. Naprawdę mamy poświęcić wolną sobotę, by słuchać obietnicy na kolejne 4 lata?

--

Dodano: 2018-10-13 godz. 20:13:29 - ulotka, wybory 2014

--

No bo jeśli tak ważną dla Pani burmistrz staje się teraz kwestia przedszkola, to zastanawia jeden fakt! Dlaczego w pierwszej połowie roku, gdy podjęto uchwałę o kredycie na kwotę ok jednego miliona dwustu tysięcy złotych a kolejne środki zaciągnięto w obligacjach na cztery miliony!, to dlaczego żadna, najmniejsza część z tych kwot nie była przeznaczona na budowę ww. placówki, nie wspominam o doraźnym remoncie.

W mojej skromnej ocenie, pomysł spotkania w sobotę naprawdę zasługuje na szacunek! Szkoda, że ma to miejsce w okresie w którym się znajdujemy (przedwyborczym) a niemożna było zaobserwować takiego zaangażowania w sprawy mieszkańców w minionych 4 latach.

Młoda-Mama.