Nowe ławki, pojawiły się i zniknęły. Dlaczego?

przez Przechodzień

Ławki zostały zamontowane przez pracowników ZGKiM i zostały zdemontowane. Czy faktycznie demontaż nastąpił po interwencji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad? Dlaczego zniknęły nowe ławki? Czy montaż nastąpił nie zgodnie z prawem? Kto zapłaci za wykonaną pracę?

Po nich zostały tylko wybrukowane miejsca. Kiedy i czy wrócą ławki? Poniżej dołączam zdjęcia, pozdrawiam Przechodzień

Dziękujemy za nadesłane zdjęcia i materiały.

Zespół portalu