" Każdy ma prawo mówić co chce. Ja mówię tak jak jest "

przez Nd
Odsłony: 2746

W związku z zapytaniami o upublicznienie reportażu, który nakręciła i wyemitowała Polska Telewizja TVN w programie UWAGA! Na prośbę mieszkańców publikujemy poniżej odnośnik do tego materiału.

Jak informują mieszkańcy problem wciąż jest i nie zniknął. Skala wielkości różni się od lokalizacji. Mieszkańcy cały czas walczą z plagą na własną rękę wydając przy tym spore środki pieniężne. Płyną informacje, że prawdopodobnie posprzątane pryzmy wywieziono w kierunku Głębocka co ma sugerować zwiększenie ilości much w innej części gminy.

 

- -

Link do reportażu znajduje się >>>> TUTAJ <<<<

- -

 

 

 

 

 

źródło:

- uwaga.tvn.pl

- link do materiału: https://uwaga.tvn.pl/reportaze/plaga-much-w-niemodlinie-sa-wszedzie-nie-da-sie-zyc-st7256121

 

Zapraszamy do komentowania.

 

 

 

 

Skomentuj

Komentarze

 • Gość (Vipero)

  Prosimy o upublicznienie nazwy firmy która wywiozła gnój na pole, a po interwencji TVN go uprzątnęła. Są już kancelarie która się zajmą Waszą sprawą, bo jak widać skargi w sanepidzie i odpowiednich i instytucjach ochrony środowiska zostały nieudolnie zgłoszone, a wszystko zostało użyte wyłącznie do gry politycznej, nie w trosce o zdrowie mieszkańców.

 • Gość (Marek)

  Ktoś na te kurniki wydał zgodę - pytanie czy nie należy skontrolować procesu wydania decyzji.

 • Gość (Jan)

  To nie fikcja, tak musiało być. Mucha namnaża się tam gdzie ma pożywienie. Trupy w pryzmach i mamy plagę ?

 • Gość (Zatroskany)

  Być może, prawdopodobnie, prawdziwe bądź nie. Wyobraźmy sobie taki scenariusz. W dobie ptasiej grypy padają kury w 1 z wielu kurników. W obawie o nakaz wybicia reszty hodowli wybiera się takie rozwiązanie. Padlinę ukrywa się w oborniku kurzym i wywozi na okoliczne pola. Pytanie czysto teoretyczne. Czy w takim fikcyjnym scenariuszu drastycznie wzrosłaby populacja much?