A JEDNAK - PODATKI W GÓRĘ!

przez Nd

Szanowni czytelnicy, nasi radni podjęli decyzję o przegłosowaniu uchwały podwyższającej podatki.

Poniżej na waszą prośbę publikujemy informację komu zawdzięczamy tak wysokie opłaty.

ZA PODWYŻKĄ:
Mirosław Dec
Marzena Franczyk
Adam Jagieło
Jolanta Kardasz
Paweł Kotwica
Maria Krzemińska
Czesława Lachowska
Ewa Skura- Prajel
Zofia Walczuk

WSTRZYMAŁ SIĘ:
Leszek Pejs

PRZECIW:
Bartosz Wajman
Krzysztof Trzmielewski

NA SESJI NIE POJAWILI SIĘ:
Stanisław Janiak
Grzegorz Krzyśków
Mariusz Trzciński

Tabela przebiegu głosowania

Więcej informacji kliknij w link obok >>> Tutaj <<<

Dziękujemy za nadesłany materiał.

źródło - strona UMiG Niemodlin

• Gość (Mieszkaniec)

Mam nadzieję, że dla tej Rady już wkrótce podziękujemy. Szczególnie Panu Janiakowi, który na kilkanaście posiedzeń był na bodajże 2!!!! Co taka osoba robi dla mieszkańców??? Nie rozumiem po co startuje na Radnego!??????

• Gość (Tadeusz)

Dziś jesteś Radnym, jutro rzeczywistość może być zupełnie inna. Dziwi mnie to, że sami sobie szkodzą. Nie pilnują gdzie i jak publiczne pieniądze są wydawane. Za złe decyzje obciążają mieszkańców i samych siebie. Gratuluję wyboru.

• Gość (Realista)

Widać , że wybory się zbliżają. Wajman przeciw Dorotce:) Widać, że jej notowania spadają bo Bartek się wyłamał. Chyba wie , że swoim poparciem stracił zaufanie, bo go Pan Kazimierz na zastępstwo w powiecie szykuje. Taki mocny nasz przewodniczący, że sam nie jest w stanie powalczyć o swoje miejsce w powiecie i wysyła KG z prośbą o poparcie. Takich mamy reprezentantów.

• Gość (Mieszkaniec)

Jesteśmy ich pracodawcami, którzy łożą na ich byt. Mimo tego wciąż wyciągają rękę po Nasze pieniądze! Niebywałe zuchwalstwo. Działają na szkodę Naszego portfela, roztrwaniając pieniądze na lewo i prawo. Nadchodzi czas, aby im podziękować za służbę.

• Gość (Andrzej)

Patologia, ciekawe kiedy służby wezmą się za gminę i te niechlujnie wydawane pieniądze? Dziadostwo i tyle, banda idiotow rządzi w Niemodlinie, nawet cygan nie kradnie u siebie na podwórku, jak widać dorotka bukieciarka jest lepsza nic cygan