Węgiel po preferencyjnych cenach- Niemodlin

przez Portal
Odsłony: 1137

Na prośbę mieszkańców, którzy nie maja dostępu do informacji publicznych zawartych na koncie FB Burmistrz jak i gminy ( blokada- cenzura) udostępniamy poniżej link do wniosków, które należy złożyć, aby zakupić opał. 


Aby złożyć wniosek drogą elektroniczną kliknij w odnośnik obok >>> Wniosek <<< cały link do strony zamieszczamy poniżej:

https://niemodlin.pl/8199/18/zakup-wegla-po-preferencyjnej-cenie.html

- -

- -

Na skrzynkę redakcji wysyłacie Państwo również pytania dotyczące, jakości węgla.  Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie jak i na to, które się pojawiło, dotyczące rzekomej zmowy Burmistrz i Wojewody Opolskiego, który to miałby prosić naszą włodarz o nieinformowanie mieszkańców o niskiej klasie opału. Takie pytania nasi czytelnicy muszą bezpośrednio kierować do Burmistrz Niemodlina lub Wojewody Opolskiego. Nie jesteśmy także w stanie ustalić na podstawie, jakich przepisów zakupiony węgiel nie podlega reklamacji. Pytania należy kierować jak powyżej. Dla ułatwienia podajemy kontakt telefoniczny jak i adresy e-mail:

Burmistrz Niemodlina, Dorota Koncewicz : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z Sekretariatem Wojewody Opolskiego

tel. 77 45 24 252

fax 77 45 24 705

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na stronie UM Niemodlin nie ma podanej ceny oraz ilości, jaką gmina pozyskała. Z doniesień prasowych wynika, że w pobliskiej Nysie, z której pochodzi nasz Zastępca Burmistrza za tonę mieszkańcy będą musieli zapłacić 1890zł.

- -
 

link do powyższej strony:  https://nysa.naszemiasto.pl/od-poniedzialku-mozna-skladac-w-nysie-wnioski-na-zakup/ar/c1-9075437

- -

Ze strony gm. Dąbrowa dowiadujemy się, że dystrybucja odbywać się będzie przez przedsiębiorcę. Takie ustalenia wynegocjowali przedstawiciele czterech gmin.

- -

- -

Do negocjacji nie przystąpili przedstawiciele z Niemodlina. Jak będzie wyglądała dystrybucja? Miejmy nadzieję, że dowiemy się już niebawem. Aby jednak zakupić niezbędny opał należy wypełnić wniosek, który pozwoli nam "ustawić się w kolejce".

 

Dziękujemy za nadesłany materiał

Źródło:

Strona UMiG Niemodlin

portal Nysa Nasze Miasto

Gmina Dąbrowa

 

 

Skomentuj

Komentarze

  • Gość (Tadek)

    Dziwne to wszystko. Piszecie, że nie wiadomo jakiej jakości węgiel. Sprzedawca - dostawca wie co zazwyczaj sprzedaje. Zapłać a czy się będzie palić czy nie to Twój problem. To tak jakby kupić telewizor bez gwarancji. Kup pan, ale jak się zepsuje to nie do Nas.

    0 Krótki URL: