UWAGA! POWTÓRKA Z ROZRYWKI PODATKI WRACAJĄ POD GŁOSOWANIE

przez Nd

Miesiąc temu pisaliśmy o próbie podwyższenia podatków przez naszych włodarzy. Nasz artykuł i Państwa niezadowolenie doprowadziły do tego, że uchwała podwyższająca podatki została usunięta z listy do głosowania.

Obecnie mamy kolejną próbę przeforsowania podwyżek. Podatek od budynków tradycyjnie w stawce MAXI.

Kuriozalne dla Naszego czytelnika jest uzasadnienie do projektu uchwały, które informuje Radnych, że podwyżka powinna być równa stopie inflacji. Czyli powinni obciążyć Nas mieszkańców  maksymalnymi stawkami. Co jest nie prawdą!

Należy zwrócić uwagę, ze nikt z naszych sąsiadów tak wysokich stawek nie wprowadza. Czy nasza Włodarz tym razem przeforsuje nam takie podwyżki? No cóż w Szydłowie – sąsiednia gmina Tułowice nasza Burmistrz zapłaci za swoja posiadłość podatek o wiele niższy. Tam propozycja wójta jest niższa od tej, którą wprowadzono nam w ubiegłym roku.  Po wprowadzeniu zaproponowanej uchwały podatek od części mieszkalnych zapłacimy o 20 procent wyższy niż nasi sąsiedzi z Tułowic.

Tak dla przypomnienia wstawiamy odnośnik z Waszego Ślubowania, które mogliście złożyć dzięki naszym głosom. Udowodnijcie, że reprezentujecie interesy nas- mieszkańców miasta i gminy Niemodlin.

>>> Odnośnik <<<

Dziękujemy za nadesłany materiał.

Przypominamy artykuł z ubiegłego roku czytaj więcej klikając w link obok >>> Podwyżka podatku 2022! <<<

źródło - strona UMiG Niemodlin